Skip to main content

Kuchyne Schüller,
Nolte a design-factory.

Kuchyne Schüller

Moderné kuchyne značky Schüller.

Kuchyne Nolte

Moderné kuchyne značky Nolte.

Kuchyne design-factory

Moderné kuchyne od design-factory.

Kuchyne na mieru pre mladých, rodinu s deťmi alebo pre babičku.

Kuchyne. Hovorí sa, že sú srdcom každého domova. Kuchyne sú miestom, kde sa ráno schádzame, aby sme spoločne začali nový deň. Večer ho pri dobrom jedle a plný zážitkov, o ktoré sa chceme podeliť, ukončíme. Kuchyňa je časť domova plná chutí a vôní, a zároveň miesto, kde trávíme spoločné chvíle s tými najbližšími. Preto je pre nás z design-factory tak dôležité, aby bola do posledného detailu podľa vašich predstáv.

Kuchyne design-factory, kuchyne Schüller či kuchyne Nolte sú určené pre všetky generácie. Pre mladých, rodiny s deťmi, alebo pre starých rodičov. Či už dávate prednosť tradičnej kuchyni alebo máte radi minimalizmus v modernom štýle, máme perfektné riešenie pre váš priestor, rozpočet i vkus.

Kuchyňa na mieru

Kuchyňa ako umelecké dielo

Toto vyložene umelecké kubisticko-impresionistické dielo si objednali manželia, ktorý k tradícií…

Kuchyňa na mieru

River Park po piaty krát

Už po piaty krát sme mali tú česť dotvoriť priestor a prispieť k dizajnu bytu na prestížnej adrese…

Kuchyňa na mieru

Osobná záležitosť

Komplexné riešenie domu na kľúč, ktoré v sebe skrýva niekoľko zaujímavých a netradičných prvkov…

Kuchyňa na mieru

Kuchyňa na Devíne

Interiér tohoto domu sme doplnili modernou kuchyňou v odtieňoch šedej v kombinácii…

Kuchyňa na mieru

Kuchyňa v povojnovom byte

Na základe neskoršieho oslovenia p. Hedviky Novotnej zo spoločnosti NOVOdesign so sídlom v Brne…

Kuchyňa na mieru

Oblúky v kuchyni

Štýlový apartmán v bratislavskom obytnom komplexe Retro sa zrodil z tímovej práce majiteľa…

Kuchyňa na mieru Schüller

Elegantná s s Barom

Elegantná kuchyňa s barom, ktorú doplňujú tradičné Portugalské Azulejos v podobe zásteny…

Kuchyňa na mieru Schüller

Piesková šedá

Jednoduchá a veľmi obľúbená kuchyňa v odtieňoch pieskovej šedej a bielej…

Kuchyňa na mieru Nolte

Čierna elegancia

Elegatná priestranná čierna kuchyňa v dome evokujúca luxus a vybraný vkus…

Kuchyňa na mieru Nolte

S industriálnym prvkom

Kuchyňa s odkrytou stenou a nádychom industriálneho štúlu zasadená do menšieho…

Kuchyňa na mieru Nolte

Priestraná vyvážená

Priestranná moderná kuchyňa v kontrastnom podaní čiernej, bielej a štýlových doplnkov…

Kuchyňa na mieru Nolte

Moderná a útulná

Moderná biela kuchyňa, zasadená do rohu útulného interiéru, ktorý sa nachádza v rodinnom dome…

Najmodernejšie kuchynské spotrebiče presne podľa vášho vkusu.

Kuchynské spotrebiče sú tým, čo nám v kuchyni umožňuje pracovať, variť, piecť, alebo aj urobiť si kávu. Kuchyne sa v dnešnej dobe pomaly stávajú súčasťou obytného priestoru, preto sú navrhované tak, aby nenarušovali priestor. To isté platí aj o kuchynských spotrebičoch.

Máte obľúbenú značku kuchynských spotrebičov, na ktorú nedáte dopustit? Alebo ju zatiaľ len hľadáte? Klasické kuchynské spotrebiče, retro kuchynské spotrebiče, alebo najmodernejšie spotrebiče Smart Home. U nás si vyberie každý. Ku kuchyniam od design-factory, Schüller alebo Nolte ponúkame široký výber spotrebičov ako sú AEG, Siemens, Bosch, Electrolux, Miele, Kuppersbusch, Juno a iné.

Najmodernejšie kuchynské spotrebiče presne podľa vášho vkusu.

Kuchynské spotrebiče sú tým, čo nám v kuchyni umožnuje pracovať, variť, piect alebo aj robiť kávu. Kuchyne sa v súčasnej dobe pomaly stávajú súčasťou obytného priestoru preto sú navrhované tak aby nenarušovali priestor. To isté platí aj o kuchynských spotrebičoch.

Máte obľúbenú značku kuchynských spotrebičov, na ktorú nedáte dopustit alebo ju zatiaľ len hľadáte? Klasické kuchynské spotrebiče, retro kuchynské spotrebiče alebo najmodernejšie spotrebiče Smart Home. U nás si vyberie každý. Ku kuchyniam od design-factory, Schüller alebo Nolte ponúkame široký výber spotrebičov ako sú AEG, Siemens, Bosch, Electrolux, Miele, Kuppersbusch, Juno a iné.

Loga kuchynských spotrebičov v kuchyniach od design-factory

Moderné spotrebiče do modernej kuchyne.

Spýtajte sa pri návrhu kuchyne.

Moderné spotrebiče do modernej kuchyne.

Spýtajte sa pri návrhu kuchyne.

Vnútorné vybavenie a organizéry uľahčia prácu v kuchyni.

Kvalitné materiály, skvelý dizajn - prvý dojem sa počíta. To platí aj pre vašu novú kuchyňu. Každý, kto trávi veľa času varením, potrebuje premyslený koncept organizácie interiéru kuchyne tak, aby bolo všetko potrebné na svojom mieste a aby bol každý centimeter využitý. Možnosti, ktoré ponúkajú vnutorné organizéry, sú takmer neobmedzené. Inšpirujte sa a spýtajte sa našich dizajnérov pri návrhu vašej vysnívanej kuchyne.

Plastové alebo drevené? Vyberte si zo širokej ponuky riešení organizérov a vnútorného vybavenia interiéru kuchynských zásuviek alebo kuchynských skriniek. Od základných plastových až po elegantné drevené, v hnedom či čiernom prevedení. Je len na vás, ako sa rozhodnete.

Kuchyňou to všetko len začína...

Kuchyne sa v súčasnosti stávajú dôležitou súčasťou obytného priestoru. Sú navrhované, tak aby nenarušovali priestor a splynuli s ďalšími miestnosťami - chodbou, šatníkom, komorou, technickou miestnosťou či obývačkovou nadstavbou.

Kuchyňa je len prvou zástavkou pri realizácii kompletného interiéru na kľúč. Postupne na ňu môže naviazať dizajn ďalších miestností v dome či v byte a priestor tak vytvorí jednotný celok s nezameniteľným dojmom a atmosférou. Realizácia obývačky, chodby, šatníka, technickej miestnosti alebo garáže môže začať v štýle kuchyne.

Spojenie kuchyne a obývačky

Plynulý prechod medzi miestnosťami.

Spojenie kuchyne a obývačky

Plynulý prechod medzi miestnosťami.

Vyberte si z katalógu typ kuchyne, ktorá sa vám páči a my vám spočítame cenu.

Kuchyne Schüller ponúkajú široký výber kuchyní. Moderné v odtieňoch šedej, farebné, alebo kuchyne vo vidieckom štýle. Kuchyne Schüller, sú pre každého. Vyberte si konkrétnu kuchyňu priamo z katalógu, pošlite nám pôdorys a my vám urobíme kalkuláciu. Jednoduchá cesta k vašej novej vysnívanej kuchyni.

Výberom kuchyne to ale nekončí. Kuchyne Schüller tiež ponúkajú široký výber vnútorného vybavania a organizérov do celej kuchyne. Vnútorné vybavenie a organizéry lepšie naplánujú vašu prácu v kuchyni a všetkým veciam nájdu to správne miesto. Pokiaľ ale potrebujete ešte viac miesta a chcete skryť veci, ktoré nemá nikto vidieť, tak technická miestnosť Easy & Clean je určená presne pre vás.