Kuchyne Nolte
feat. design-factory.

Logo Nolte

Kuchyne Nolte, nemecká jednička v luxusných kuchyniach.

Spoločnosť Nolte patrí k špičke nemeckého nábytkárskeho priemyslu. V kategórii luxusných kuchyní je bezkonkurenčnou jedničkou. Pre túto rodinnú značku je priestor kuchyne omnoho viac než len miestnosť. Je to srdce domova a rodinného života.

Kuchyne Nolte vás oslovia príťaživým dizajnom, modernými technológiami a odolným prevedením. Kuchyne Nolte ponúkajú prvotriednu kvalitu použitých materiálov, perfektné spracovanie ale aj dizajn, ktorý odpovedá najmodernejším trendom. Kuchyne Nolte udávajú smer v trende na eúropskom trhu v oblasti kuchyní. Aj napriek tomu, že sa jedná o sériovú výrobu, tak vďaka najmodernejším technológiam a trendom výroby sa nestane, že dve kuchyne boli totožné.

Vyberte si z katalógu, pošlite nám pôdorys a my vám vypočítame cenu

Kuchyne Nolte ponúkajú široký výber luxusných kuchyní. Nadčasové, moderné a luxusné kuchyne, ktoré majú vkus a štýl. Kuchyne Nolte ponúkajú niečo naviac. Vyberte si konkrétnu kuchyňu priamo z katalógu, pošlite nám pôdorys a my vám urobíme kalkuláciu. Jednoduchá cesta k vašej novej vysnívanej kuchyni Nolte.

Výberom kuchyne to ale nekončí. Kuchyne Nolte tiež ponúkajú široký výber vnútorného vybavania a organizérov do celej kuchyne. Vnútorné vybavenie a organizéry lepšie naplánujú prácu v kuchyni a všetkým veciam nájdu to správne miesto.

Kuchyne Nolte vás oslovia príťaživým dizajnom, modernými technológiami.

Je ťažké predstaviť si, že pri tak veľkom objeme výroby je každá kuchyňa Nolte vytvorená na mieru potrebám konkrétneho zákazníka. Je to ale presne tak. Či už sa jedná o farby, výber dekoru či štýlu kuchyne, šírku alebo hĺbku pracovnej dosky, tieto a mnohé ďalšie parametre sú zohľadnené pri výrobe každej jednotlivej kuchyne Nolte.

Kuchyňa Nolte srdce domova a rodinného života. Od presného zamerania u vás doma, cez precíznu nemeckú výrobu, až po finálnu montáž do vášho kuchynského priestoru. Ku každému kroku pristupujeme s neobyčajnou starostlivosťou. Jedine tak môže byť váš zážitok z používania novej luxusnej kuchyne Nolte vo všetkých smeroch dokonalý.

Máte záujem u kuchyne Nolte?

Navštívte nás v našom štúdiu.

Máte záujem u kuchyne Nolte?

Navštívte nás v našom štúdiu.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel, predajné miesto alebo komerčné priestory riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktičnosť ale aj výber materiálov. Naší Interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy ale aj vaši hostia budú cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a ukážeme vám ako to celé bude prebiehať.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Máte záujem o kuchyňu? Pošlite nám pôdorys a my vám vypočítame cenu.

Ľudmila Machálková
Všeobecné dotazy
+421 908 723 183
machalkova@design-factory.sk

Milica Mikitková
Interiérová špecialistka
+421 905 535 441
kuchyne@design-factory.sk

Máte záujem o kuchyňu? Pošlite nám pôdorys a my vám vypočítame cenu.  Podporované formáty: cad, jpg, png, pdf, ai, svg a jpeg. Max. 10MB.

  Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobních údajov. Polia s * sú povinné.


  Naplánujte si s nami schôdzku

  O nás

  Kuchyne

  Interiér

  Netradičné

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

  Built with ❤️ by Vladis

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o.

  Built with ❤️ by Vladis