Interiérový
dizajnér.

Logo design-factory

Navrhneme vám ideálne riešenie interiéru do posledného detailu

Staviate dom alebo plánujete len rekonštrukciu, ktorá by mohla oživiť váš interiér? Interiérový dizajnér z design-factory vám pômože navhrnúť interiér, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám a vášmu estetickému cíteniu.

Interiérový dizajnér z design-factory je vám k dispozícii od samého začiatku. Než sa spoločne pustíme do projektu realizácie interiéru, je dobré si ujasniť možnosti z rôznych úhľov pohľadu. Počnúc rozpočtom až po rozhodnutie, ako veľmi sa budete chcieť na projekte podieľať aj vy osobne.

Zahájeniu projektu predchádza úvodná konzultácia, ktorá slúži k ujasneniu zadania, potrieb a rozsahu práce.

Po prvej konzultácii nasleduje niekoľko ďalších krokov. Interiérový dizajnér môže vytvoriť návrh projektu a zaistiť ďalšie práce. Samozrejme to všetko závisí od rozsahu práce a vzájomnej dohody.

Aby finálne riešenie interiéru čo najlepšie vyhovovalo vašim predstavám a potrebám, ponúkame vám možnost 3D vizualizácie priestoru, ktorá vám napovie viac. 3D vizualizácia dokáže lepšie vyobraziť použité materiály, a zároveň predvedie plánovaný interiér v čo najreálnejšej podobe.

Nemáte vybrané nič konkrétne? Nevadí. Pri plánovaní interiéru sa môžete inšpirovať našimi realizáciami.

Navštívte nás v našom interiérovom štúdiu

Interiérové štúdio design-factory sa nachádza v tesnej blízkosti vlakovej stanice v meste Holíč na západnom Slovensku, len pár kilometrov od hraníc s Českou republikou. Z Bratislavy a Brna vám cesta zaberie približne hodinu.

Vchod do nášho štúdia sa nachádza z boku budovy, po pravej strane. V okolí sa sú umiestnené smerové tabule, ktoré vás bez problémov dovedú až k našim dverám. Pokiaľ si chcete byť istý, tak nie je nič jednoduchšie, ako si naplánovať trasu pomocou GPS navigácie vo vašom telefóne.

Navštívte nás v našom štúdiu

Sme vám k dispozícií Pondelok až Piatok.

Navštívte nás v našom štúdiu

Sme vám k dispozícií Pondelok až Piatok.

Naplánujte si s nami schôdzku

O nás

Kuchyne

Interiér

Netradičné

© Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

Built with ❤️ by Vladis

© Copyright 2020 design-factory s.r.o.

Built with ❤️ by Vladis