Harmónia dekoru betónu,
dreva a kontrastu.

Logo design-factory

Celý dizajn bytu sme navrhli v duchu prepojenia dekoru betónu, svetlého dreva a tmavej, kontrastnej korpusoviny.

Bytový dom v Skalici nám otvoril priestor pre komplexnú realizáciu interiéru, do ktorej sme vstupovali s nadšením nám vlastným. Zámer bol jasný. Funkčnosť, praktickosť, nadčasovosť, sviežosť a originalita.

Šikmá stena v kuchyni, ktorá býva často kameňom úrazu a zostáva nevyužitá, bola pre nás výzvou. Nebáli sme sa tejto veľkej, netradičnej plochy a využili ju hneď dvakrát. Z nábytkovej DTD dosky sme až po strop vyrobili špicovú kuchynskú zostavu a zároveň do nej zakomponovali v súčasnosti už veľmi žiadané tajné dvere do ďalšej miestnosti. Keďže i dvere už majú bezúchytkové dotykové otváranie stlačením, prechod do špajze kuchyňu nijak neruší a dodáva jej ucelený charakter. Tajné dvere sú výborným riešením aktuálneho problému miliónov dverí, ktoré dokážu nekontrolovateľne rozbiť celistvosť priestoru. Pridanou hodnotou kuchyne je špeciálna, praktická povrchová úprava materiálu. Zabezpečí, že po vašich prstoch nezostanú žiadne odtlačky. Samozrejme, za predpokladu, že nie sú extrémne znečistené alebo mastné.

Ďalším priestorom pre nešpecifické riešenie dizajnu interiéru bolo schodisko. Stávajúci betónový skelet sme kapotovali so zachovaním otvorenosti podschodiska, ktoré sa vďaka zásuvkám vyrobeným na mieru čiastočne využije aj ako úložný priestor. Zábradlie, i keď sa tvári ako betónové, je z nábytkového komponentu so špeciálnym dekorom betónu. Na rozdiel od toho skutočného je ale na dotyk príjemné, nie studené. Z identického materiálu je vyrobená i komoda na chodbe. Je veľkou výhodou, že zo systému uloženia kuchynských korpusov vieme urobiť milú doplnkovú komodu na odkladanie, ako praktický doplnok do interiéru. To isté platí o kúpeľňovom nábytku. Dodávka a nekonečná možnosť variability nám umožňuje skladať kúpeľňové zostavy bez námahy, ako lego. S tým, že to má vždy status úložného priestoru v plnej možnej miere.

Obývaciu miestnosť sme nechali rozžiariť v pravom slova zmysle. Nábytková zostava má množstvo variabilných riešení a dodávame ju s osvetlením, tlmením a diaľkovým ovládačom, čo už je u nás bežným štandardom. Zmenou intenzity a farby osvetlenia si vždy navodíte tú správnu atmosféru.

Súčasťou realizácie bola i vstupná miestnosť. Na túto tému máme neskutočne veľa variácií, skoro neobmedzene. Netreba sa báť zadať nám aj tento zdanlivo zanedbateľný vstup. Predsa len, robí prvý dojem z interiéru. Vytvorili sme praktický priestor s čistými líniami, kde sme nechali vyniknúť kontrast medzi svetlým drevom a tmavou korpusovinou. Samozrejmou súčasťou dodávky u nás, čo nebýva zvykom u iných firiem, je i čalúnenie. Botníku dodalo ten správny šmrnc.

Úplne naplno sme sa mohli realizovať v spálni, keďže našou špecialitou sú i postele na mieru. Vyrobíme ich kompletne čalúnené, i so zakomponovaným osvetlením. Vždy s prihliadnutím na vaše potreby a želania. Tak, aby ste si zaslúžený oddych po celom dni vychutnali v maximálnom pohodlí.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel či predajných miest alebo komerčných priestorov riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktickosť, ale aj výber materiálov. Naši interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy aj vaši hostia budete cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí, ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a my vám ukážeme, ako prebiehajú realizácie interiérov.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Sme vám k dispozícii pondelok až piatok od 07:30 do 15:30.

Ľudmila Machálková
Všeobecné dotazy
+421 908 723 183
machalkova@design-factory.sk

Milica Mikitková
Interiérová špecialistka
+421 905 535 441
kuchyne@design-factory.sk

Sme vám k dispozícii pondelok až piatok od 07:30 do 15:30.  Podporované formáty: doc, docx, cad, jpg, png, pdf, ai, svg a jpeg. Max. veľkosť súboru 10MB. Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobních údajov. Polia s * sú povinné.

  Naplánujte si s nami schôdzku

  O nás

  Kuchyne

  Interiér

  Netradičné

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

  Built with ❤️ by Vladis

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o.

  Built with ❤️ by Vladis