Kúpeľne
a kúpeľňový nábytok.

Moderné a dizajnové kúpeľne od design-factory.

Kúpeľne už dávno nie sú len obyčajným miestom, kde strávime iba čas nevyhnutný pre osobnú hygienu. V priebehu posledných rokov sa kúpeľne menia a povyšujú na miestnosť, kde trávíme viac a viac času. Kúpeľňa ako iné miestnosti obydlia by mala rovnako odpovedať životnému štýlu a vkusu.

Kúpeľne na kľúč od design-factory, vytvorené v spolupráci s partnermi Keramika Soukup, ProCeram a Nolte, si zakladajú na kvalitných materiáloch a precíznosti. Každá kúpeľna je jedinečná a má svojho ducha miesta. Fantázia je jediným limitom pri navrhovaní novej kúpeľne. Naši dizajnéri nielenže prevedú vaše predstavy o vysnívanej kúpeľni do reálnej podoby, ale naviac ich posunú na vyššíu úroveň a domyslia všetko do posledného detailu. Vytvoríme pre vás kúpeľňu, v ktorej sa budete cítíť skvelo.

Kúpeľňa

Zrkadlo ako vysiaci kruhový element

Moderná ružovo-biela kúpeľňa so špeciálne usadeným zrkadlom s otočným podsvietením…

Kúpeľňa

Kombinácia žltej a kameňa

Kúpeľňa v odtieňoch žltej v kombinácií s tmavým kameňom vytvárajú atmosféru ako keby ste…

Kúpeľňa

Binárna kúpeľňa

Moderná kúpeľňa zladená do čiernej a bielej. Obložené stený bielym kameňom dodávajú tejto kúpeľni…

Kúpeľne a kúpeľňový nábytok od design-factory

Kúpelňa a kúpeľnový nábytok od design-factory je ďalšia časť stavebnice pri realizácii kompletného interiéru na kľúč. Návrh a realizáciu kúpeľne riešime vždy komplexne a do posledného detailu. Funkčnosť, praktickosť, ale aj výber materiálov, to sú veci, na ktoré kladieme maximálny dôraz. Naši interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť kúpeľňu, o akej ste vždy snívali.

Návrh a relizácia kupeľne sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nemusíte sa vôbec ničoho obávať, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a ukážeme vám ako to celé bude prebiehať.

Kúpeľne od design-factory

Inšpirujte sa našimi realizáciami

Kúpeľne od design-factory

Inšpirujte sa našimi realizáciami

Naplánujte si s nami schôdzku

O nás

Kuchyne

Interiér

Netradičné

© Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

Built with ❤️ by Vladis

© Copyright 2020 design-factory s.r.o.

Built with ❤️ by Vladis