Skip to main content

Interiér a kuchyňa
Sky Park Bratislava.

Logo design-factory

Kompletný interiér s kuchyňou na mieru

Kompletná realizácia moderného interiéru s kuchyňou na mieru od design-factory. Od podlahy až po osvetlenie. Od predsiene, cez kuchyňu až po spálňu. Všetko doladené do posledného detailu. Tento moderný interiér sa nachádza v komplexe Sky Park v Bratislave, ktorý navrhla známa návrhárka Zaha Hadid.

Dve dlhodobé kamošky sa stretli v ten pravý čas, čo dalo vzniknúť tomuto modernému interiéru. Predávali nám myšlienky a my sme tvorili. Diskutovali sme, kombinovali sme materiály. Myšlienky sa zrazu pretvárali a zhmotňovali do skutočnej podoby.

Fotografie tohto interiéru pre nás zachytil Igor Vranuch.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel či predajných miest alebo komerčných priestorov riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktickosť, ale aj výber materiálov. Naši interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy aj vaši hostia budete cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí, ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a my vám ukážeme, ako prebiehajú realizácie interiérov.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie