Skip to main content

Dekorácie a doplnky
do interiéru. Netradične.

Logo design-factory

Dekorácie a doplnky do interiéru. Netradične, presne pre vás.

Byt či dom sa stáva osobitým domovom až s vhodnou dekoráciou. Dekorácie a doplnky upútajú pozornosť v každom priestore. Dodajú miestnosti individuálny charakter. Prirodzene. Od tradičných až po netradičné, presne podľa vášho štýlu a pocitu.

Netradičné dekorácie a doplnky od design-factory sú posledným dielom stavebnice pri výtváraní kompletného interiéru na kľúč. Dodajú vášmu domu či bytu jedinečný charakter, ktorý odpovedá vám a len vám. Dizajnové komody v spojení dizajnovým sklom BII Glass, dizajnové betónové alebo drevené stoly, multifunkčná technická miestnosť, zrkadlá alebo unikátne dizajnové kufríky skrývajúce vnútri niečo, čo úputa pozornosť v tú pravú chvíľu. A to je len začiatok.

Komody

Dizajnové komody

Dizajnové komody ako súčasť interiéru. V spojení s dizajnovým sklom BII Glass dotvárajú…

Netradičný nábytok

Podzemná vináreň

Stoly vyrobené z drevených imitácií dební od vína a špecifické stoličky v tvare zuba doplňujú interiér tejto…

Netradičný nábytok

Oblúky v interiéri

Do apartmánu vpochodovali oblúky. Do všetkých miestností. V priebehu adaptácie pôvodného návrhu…

Dizajnové zrkadlá s 3D motívom či z kameňa

Zrkadlá. Ich rám a tvar, to sú dve veci, ktoré vytvárajú ich osobitý štýl. Vzhľadom a štýlom plnia svoju úlohu skoro v každej miestnosti či už v ich klasickej podobe akú poznáme, alebo aj ako prvok nábytku. Na chodbe, v spálni či pri šatníku majú zrkadlá neodmysliteľné miesto.

Dizajnové zrkadlá a luxusné zrkadlá od design-factory rozžiaria interiér vášho domu či bytu. Neodmysliteľným miestom pre zrkadlo je jednoznačne predsieň. Posledné miesto, z ktorého vykročíte predtým, než opustíte domov a vydáte sa na svoju cestu životom. Štýlu a typu zrkadiel sa medze nekladú. Jediným limitom je vaša fantázia. Vďaka tomu je možné zrkadlo zakomponovať takmer kdekoľvek.

Dizajnové zrkadlá

Rozžiaria interiér vášho domu či bytu.

Dizajnové zrkadlá

Rozžiaria interiér vášho domu či bytu.

Netradičné dizajnové prvky ako súčasť interiéru

design-factory je synonymom pre niečo netradičné, zaujímavé a umelecky kreatívne. I netradičné a atypické je pre nás jednoducho zvládnuteľné. Dokážeme splniť kreatívne sny o netradičných interiérových prvkoch. Bez kompromisov. Prirodzene.

Netradičné dekorácie a doplnky vytvárajú osobitú atmosféru presne podľa vášho osobného štýlu a vkusu. Tým sa váš interiér odlíši od všetkých ostatných a zaujme pri každej príležitosti. Žiadny detail neostane nepovšimnutý.

Dizajnové darčeky k rôznej príležitosti či jubileu

Doplnok do interiéru ako dizajnový darček k rôznym príležitostiam, ktorým urobíte radosť svojim blízkym, priateľom či kolegom z práce. Ručne vyrábané darčeky majú veľakrát hodnotu, ktorú žiadna iná bežná vec z obchodu nenahradí. Príkladom je tento zmenšený model niekdajšej zlievarne Tatravagónky Poprad.

Na začiatku to bol len náznak slabým hláskom od klienta, že by potrebovali pre pána majiteľa darček k jubileu. Nakoľko sa nevedelo, čo by z našej produkcie bolo možné zrealizovať, tak sme si k tomu sadli a po krátkej vzájomnej diskusii bol nápad na svete. Koordinátorka akcie dostala nápad, že by se mohli vytvoriť realistický model historickej budovy zlievarne v nevýdanom štýle..

Ručne vyrábané darčeky

Urobte radosť svojim blízkym.

Ručne vyrábané darčeky

Urobte radosť svojim blízkym.