Garáž ako súčasť
moderného interiéru.

Logo design-factory

Garáž ako súčasť moderného interiéru

Pod pojmom garáž si veľa ľudí predstaví miestnosť, kam sa odkladajú nepotrebné veci, ktoré už v dome často nemajú miesto. Niekto si zase garáž představuje ako dielňu, ktorá by však len tažko mohla byť súčasťou moderného a čistého interiéru domu.

My v design-factory sa ale na garáž pozeráme inak. Garáž je z nášho pohľadu velmi dôležitý neobytný priestor v dome spĺňajúci hneď niekoľko dôležitých funkcií, ktoré ľudia veľmi často zanedbávajú.

V mnohých moderných domoch slúži ako jeden z hlavných vstupov do domu práve garáž. Z tohoto dôvodu by už v garáži mal byť cítit nástup harmónie dizajnu a interiéru domu.

Garáž považujeme tiež za dôležitý logistický bod. Garáž v spojení s technickou miestnosťou, ktorá môže nasledovať ako ďalšia miestnosť smerom do domu, spolu vytvárajú sofistikovanú organizáciu vecí a úložného priestoru. Do domu tak vojdete takmer s prázdnymi rukami a s dokonale roztriedeným nákupom.

Samozrejme garáž môže slúžit aj ako malá dielňa, kde si čas od času potrebujeme niečo opraviť.

Spojili sme všetky tieto atribúty a vytvorili tak bodku za sofistikovaným interiérom domu 21. storočia, ktorý spĺňa všetky potreby.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel či predajných miest alebo komerčných priestorov riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktickosť, ale aj výber materiálov. Naši interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy aj vaši hostia budete cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí, ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a my vám ukážeme, ako prebiehajú realizácie interiérov.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Sme vám k dispozícii pondelok až piatok od 07:30 do 15:30.

Ľudmila Machálková
Všeobecné dotazy
+421 908 723 183
machalkova@design-factory.sk

Milica Mikitková
Interiérová špecialistka
+421 905 535 441
kuchyne@design-factory.sk

Sme vám k dispozícii pondelok až piatok od 07:30 do 15:30.  Podporované formáty: doc, docx, cad, jpg, png, pdf, ai, svg a jpeg. Max. veľkosť súboru 10MB. Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobních údajov. Polia s * sú povinné.

  Naplánujte si s nami schôdzku

  O nás

  Kuchyne

  Interiér

  Netradičné

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

  Built with ❤️ by Vladis

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o.

  Built with ❤️ by Vladis