V odtieňoch hrdze
a antracitu.

Logo design-factory

Interiér domu v odtieňoch hrdze a antracitu

Jedná sa o interiér, ktorý v prvom rade zlučuje kuchyňu, obývačku a schodisko s jedálňou. Celý interiér slúži ako dobrá ukážka toho, že sa všetok nábytok dá poskladať od jedného výrobcu. Vďaka systému skladby nábytkových zostáv od nemeckého výrobcu Nolte sa tak neobvyklé stalo skutočnosťou.

V dnešnej dobe už kuchyňský segment nefunguje výlučne len na dodávku kuchyní ako tomu bolo kedysi. Dnes si na základe vami vybranej kuchyne dokážete poskladať takmer kompletný interiér, v ktorom bude na seba všetko perfektne nadväzovať. Či už obývačkovú stenu alebo obklady stien, to všetko si môžete nakombinovať presne podľa vašej kuchyne. Na kuchyňu v tomto dome bol použitý špecifický dekor hrdze s odtieňom antracitu a prírodného dubu.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel či predajných miest alebo komerčných priestorov riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktickosť, ale aj výber materiálov. Naši interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy aj vaši hostia budete cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí, ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a my vám ukážeme, ako prebiehajú realizácie interiérov.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Sme vám k dispozícii pondelok až piatok od 07:30 do 15:30.

Ľudmila Machálková
Všeobecné dotazy
+421 908 723 183
machalkova@design-factory.sk

Milica Mikitková
Interiérová špecialistka
+421 905 535 441
kuchyne@design-factory.sk

Sme vám k dispozícii pondelok až piatok od 07:30 do 15:30.


  Podporované formáty: doc, docx, cad, jpg, png, pdf, ai, svg a jpeg. Max. veľkosť súboru 10MB. Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobních údajov. Polia s * sú povinné.

  Naplánujte si s nami schôdzku

  O nás

  Kuchyne

  Interiér

  Netradičné

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

  Built with ❤️ by Vladis

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o.

  Built with ❤️ by Vladis