Skip to main content

Komerčné priestory
a výstavné stánky.

Logo design-factory

Komerčné interiéry pre reštaurácie, hotely, predajne...

Komerčné interiéry od design-factory posunú vaše podnikanie na vyššiu úroveň jedinečným a unikátnym dizajnom, ktorý vytvorí nezameniteľnú atmosféru. Ocenia ju vaši zákazníci i zamestnanci.

Komerčné interiéry a výstavné stánky tvoríme už takmer od samého vzniku design-factory, konkrétne od roku 2000. Jedná sa predovšetkým o dizajn interiérov reštaurácií, hotelových izieb, barov, kaviarní, kancelárií a vlastne všetkých miest v interiéry určených pre podnikanie alebo Informačné totemy. V oblasti výstavníctva sú to Informačné totemy, vytríny, obchodné regále, drážkové panely alebo predajné pulty.

Zkrátka všetko potrebné pre vytvorenie miesta predaja. V neposlednom rade si dávame záležať na kvalitných materiáloch a precízne zhotovených jednotlivých prvkoch, a to do posledného detailu. Také sú komerčné interiéry a výstavné stánky od design-factory.

Komerčný interiér

Pilotná predajňa a klinika ZEISS

Na základe investora a architekta sme boli požiadaní, vyrobiť špeciálny nábytok, vybavenie interiéru…

Komerčný interiér

„Upgrade“ hotela Vienna House

Pracovali sme teda na dve etapy. V nočných hodinách sme objekty prenášali do vopred pripr…

Komerčný interiér

Vyváženie kontrasu a svetla

Komplexné riešenie domu na kľúč, ktoré v sebe skrýva niekoľko zaujímavých a netradičných prvkov…

Komerčné interiéry prelinajúce sa do výstavných stánkov a výstavníctva

Výstavníctvo a výstavné stánky, tzv. POS (Point of Sale) a POP (Point of Purchase) sú oblasť, v ktorej spoločnost design-factory pôsobí takmer od samého začiatku. Pokrývame komplexné riešenia pre výstavníctvo, ktoré zahŕňajú prvky ako sú vytríny, obchodné regále, drážkové panely, predajné pulty a všetko čo je potrebné pre vytvorenie výstavného miesta a komerčného interiéru.

Od roku 2000 disponujeme komplexnou technológiou na spracovanie plastov, dreva, hliníka a orientujeme sa na podporu predaja. O dodávkach nadčasových a netradičných interiérových a výstavných prvkov sa mohli za roky pôsobenia spoločnosti presvedčiť značky ako Samsung, Panasonic, Sony, iRobot, J&T, Guess, Lindt, Whirlpool, Wella, Heineken, Pilsner Urquell, Pepsi, Hudy, Microsoft a mnoho ďaľších.

Komerčné priestory pre vaše podnikanie

Zaujmite na prvý pohľad.

Komerčné priestory pre vaše podnikanie

Zaujmite na prvý pohľad.