Pilotná predajňa
a očná klinika ZEISS.

Logo design-factory

Interiér pilotnej predajne očnej kliniky ZEISS v Bory Mall, v Bratislave.

Na základe investora a architekta sme boli požiadaní, vyrobiť špeciálny nábytok, vybavenie interiéru predajne a kliniky ZEISS. Design je pre pilotné predajne očnej optiky a kliniky veľmi špecifický. Je navrhnutý podľa už daného korporátného designu, ktorý je striktne danný a nemenný. Tvorili ho odborníci a architekti Nemckého designového štúdia. Terajší stav bol na základe tejto šablóny nastavený už lokálnym architektom.

Špecialitou tohto interiéru je niekoľkonásobné uplatnenie oblúkov jednak s otváracími prvkami a s prvkami výsuvu. Každá jedna sekcia je úložný priestor je otvarateľný a bez úchytovo skrytý, takzvaný push systém otvárania. Dôležitým prvkom bolo osvetlenie zostavy, ktoré bolo jednak náročné na zosúladenie, tak aby intenzita tvorila jednoliatu súvislú plochu. Svetlo, nakoľko sa jedná o strikne biele plochy muselo byť nastavené, aby kopírovali bielu snehovú farbu nábytku. V našom slangu sa hovorí: „Nie je biela, ako biela.“

Luxus a náročnosť podtrhuje vytráž zo skla a špeciálny systém exetrického otvárania boxov na okuliare, ktorý je vynimočný v konštrukcii. Jednu z dominant priestoru tvorí svetelný designový stĺp v priestore predajne, ktorý je skladaný a prekladaný svetelnými akrylátovými medzikruhmi. Táto konštrukcia bola veľmi zložitá a vyžadovala si pri výrobe absolútnu presnosť skladby a vedenia svetla. Jedná sa o našu konštrukčnú špecialitu. Týmto sme výmoční.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel či predajných miest alebo komerčných priestorov riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktickosť, ale aj výber materiálov. Naši interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy aj vaši hostia budete cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí, ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a my vám ukážeme, ako prebiehajú realizácie interiérov.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Naplánujte si s nami schôdzku

O nás

Kuchyne

Interiér

Netradičné

© Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

Built with ❤️ by Vladis

© Copyright 2020 design-factory s.r.o.

Built with ❤️ by Vladis