Technická miestnosť,
Easy & Clean.

Kam s vecami, ktoré potrebujeme každý deň, ale ktoré nemá každý vidieť?

Od tej doby čo sa kuchyňa otvorila a spojila sa s obývačkou výstava otázka: "Kam s vecami, ktoré potrebujeme každý deň, ale ktoré nemá každý vidieť?" Šikovné viacpodlažné byty v mestách alebo domy často nemajú žiadnu pivnicu. Navyše, kto dnes chce chodit do pivnice prať, žehliť alebo skladovať zásoby?

Technická miestnosť Easy & Clean. Nemyslíme len na odkladací priestor, ale aj na perfektne naplánovanú pracovnú oblasť pre starostlivosť o bielizeň, čistenie, predzásobenie a recykláciu. Priestor, v ktorom budete radi pracovať a miesto, ktoré je zamerané a zladené s vašimi požiadavkami. V pravom slova zmysle tu forma následuje funkčnosť a ponúka múdrejšie riešenie k vedení domácnosti.

Všetko je zabudované pre úsporu miesta a inteligentne naplánované

Vysoké skrinky, ktoré ponúkajú veľa úložného priestoru a výsuvy pre všetky potreby týkajúce sa prania a skladovania. K tomu sa pripojuje vysoká skrinka k triedeniu bielizne s otvorim, ktoré slúžia na vhadzovanie rovno do košov na to určených.

Technická miestnosť Easy & Clean je perfektné riešenie pre vašu domácnosť. Riešenie, ktoré ušetrí miesto, je organizované a vždy pripravené – pre veci, ktoré potrebujeme každý deň. Botník, triedenie bielizne, držák na sušenie prádla, zásobovanie, to je len niekoľko z mnoha možností, ktoré technická miestnosť Easy & Clean ponúka.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel, predajné miesto alebo komerčné priestory riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktičnosť ale aj výber materiálov. Naší Interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy ale aj vaši hostia budú cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a ukážeme vám ako to celé bude prebiehať.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Naplánujte si s nami schôdzku

O nás

Kuchyne

Interiér

Netradičné

© Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

Built with ❤️ by Vladis

© Copyright 2020 design-factory s.r.o.

Built with ❤️ by Vladis