Danube House,
informačné totemy.

Logo design-factory

Informačné televízne totemy v Danube House, Praha.

Danube House, River City Prague a Amazon Court budú tvoriť jedinečnú trojicu umeleckého stvárnenia novodobého integrovaného informačného systému pre skupinu budov. Každá z týchto budov má svoj špecifický informačný panel, ktorý nadväzuje na architektonický základ stavby a interiér.

Prvý informačný totem River City Prague je súčasťou recepčného pultu, ktorý kopíruje svojím dizajnom. Jedná sa o špeciálny masívny orechový základ, ktorý je rezbársky stvárnený na 3D fréze, a to formou voľného rezania do štruktúry dreva.

Nosičom televíznych informačných obrazoviek sú elipsy, ktoré sú upravené potlačou z pieskovaného skla. Špecifické pre tento objekt je, že sa na ňom nenachádza žiaden viditeľný spoj. Je plne zoskupený do tvaru písmena T tak, aby poskytol z každej strany ucelený pohľad na informačné obrazovky.

Druhý informačný totem taktiež odráža rez a tvar recepčného pultu. V tomto prípade bol ale ako nosič zvolený obelisk, teda kameň, ktorý tvorí súčast skladby oddychovej zóny vo foyer.

Na tento totem, na ktorom taktiež nie sú žiadne viditelné spoje, bola použitá technológia betónovej kolorovanej stierky, ktorá presne definuje tvar a povrch obelisku. Do obelisku je integrovaný nerezový nápis s popisom a označením budovy Danube House.

Boky totemu lemuje inoxový obal, ktorý je tvarovaný a odfrézovaný do požadovaného tvaru. Celý objekt tak tvorí jedinečnú ucelenú skulptúru informačného systému.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel či predajných miest alebo komerčných priestorov riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktickosť, ale aj výber materiálov. Naši interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy aj vaši hostia budete cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí, ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a my vám ukážeme, ako prebiehajú realizácie interiérov.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Sme vám k dispozícii pondelok až piatok od 07:30 do 15:30.

Ľudmila Machálková
Všeobecné dotazy
+421 908 723 183
machalkova@design-factory.sk

Milica Mikitková
Interiérová špecialistka
+421 905 535 441
kuchyne@design-factory.sk

Sme vám k dispozícii pondelok až piatok od 07:30 do 15:30.  Podporované formáty: doc, docx, cad, jpg, png, pdf, ai, svg a jpeg. Max. veľkosť súboru 10MB. Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobních údajov. Polia s * sú povinné.

  Naplánujte si s nami schôdzku

  O nás

  Kuchyne

  Interiér

  Netradičné

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

  Built with ❤️ by Vladis

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o.

  Built with ❤️ by Vladis