Sport pub U Belasých
v Bratislave.

Logo design-factory

Interiér na mieru pre Sport Pub U Belasých v spolupráci s DL Studio Praha

Keď úspešná spolupráca dvoch silných tímov prinesie vskutku originálny výsledok.

Návrh rekonštrukcie priestorov pivného pubu pochádza od dizajnérskeho štúdia DL STUDIO Praha. My sme mali tú česť preniesť ho do reality. Čakali nás veľkorysé priestory so špeciálnou požiadavkou na zachovanie niektorých fragmentov maľovaných miestnym „štamgastom“. Tak, aby si piváreň i v novom šate zachovala časť svojho pôvodného ducha.

Keďže Sport pub U Belasých je miestom, kde sa stretávajú nielen milovníci piva, ale i športu, motív športu bol jedným z hlavných pilierov realizácie nového dizajnu. Použili sme špeciálne interiérové vitríny, v ktorých sú vystavené originálne dresy športovcov, v každom kúte miestnosti sú zabudované obrazovky.

Priestor sme doplnili o množstvo kovových konštrukcií. Na zakázku sme vytvorili motív za barom. K nemu doladili na mieru vyrobenú podlahu i špeciálne diódové svietidlá v tvare šesťuholníka. Motív šesťuholníka bol opakovane zakomponovaný i do ostatných častí pubu.

Tak, ako je v pivárňach zvykom, nakoľko ide o priestor veľmi frekventovaný, pri rekonštrukcii sme používali masívne drevo a kvalitný lak.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel či predajných miest alebo komerčných priestorov riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktickosť, ale aj výber materiálov. Naši interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy aj vaši hostia budete cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí, ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a my vám ukážeme, ako prebiehajú realizácie interiérov.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Sme vám k dispozícii pondelok až piatok od 07:30 do 15:30.

Ľudmila Machálková
Všeobecné dotazy
+421 908 723 183
machalkova@design-factory.sk

Milica Mikitková
Interiérová špecialistka
+421 905 535 441
kuchyne@design-factory.sk

Sme vám k dispozícii pondelok až piatok od 07:30 do 15:30.  Podporované formáty: doc, docx, cad, jpg, png, pdf, ai, svg a jpeg. Max. veľkosť súboru 10MB. Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobních údajov. Polia s * sú povinné.

  Naplánujte si s nami schôdzku

  O nás

  Kuchyne

  Interiér

  Netradičné

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

  Built with ❤️ by Vladis

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o.

  Built with ❤️ by Vladis