Hotel Vienna House
Bratislava a Krakow.

Logo design-factory

„Upgrade“ hotela vrátane izieb, reštaurácie a lobby s barom, za plnej prevádzky.

Už dlhšiu dobu spolupracujeme s jedným z najprestížnejších Viedenských architektonických študií, ktoré sa viac ako storočie zaoberá gastro a hotelovým dizajnom. Jedná sa o spoločnosť Derenko.

Táto spoločnosť nám zadala neľahkú úlohu – vytvoriť „upgrade“ pre Hotel Vienna House vrátane izieb, reštaurácie a lobby s barom, a to všetko počas plnej prevádzky. Na celú popísanú akciu sme mali k dispozícií iba dva mesiace, kedy sme vytvorili podlahy, stropy, nábytkové časti a výťahy. Kompletná prestavba však nesmela ani na chvíľu prerušit plynulý chod hotela.

Pracovali sme teda na dve etapy. V nočných hodinách sme objekty prenášali do vopred pripravených kontajnerov a ráno, keď zákazníci opúšťali svoje izby, sme ich montovali. Veľmi nás teší, že sme mohli svojimi nápadmi prispieť pri dizajne tohto hotela, ako aj Hotel Vienna House v poľskom Krakove.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel či predajných miest alebo komerčných priestorov riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktickosť, ale aj výber materiálov. Naši interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy aj vaši hostia budete cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí, ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a my vám ukážeme, ako prebiehajú realizácie interiérov.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Naplánujte si s nami schôdzku

O nás

Kuchyne

Interiér

Netradičné

© Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

Built with ❤️ by Vladis

© Copyright 2020 design-factory s.r.o.

Built with ❤️ by Vladis