Betónový stôl ako
dominanta interiéru.

Logo design-factory

Interiér vily v Bratislave

Dom, v ktorom má každá miestnosť svoj dominantný prvok. Tento interiér vily v Bratislave v sebe ukrýva hneď niekoľko zaujímavých a ojedinelých prvkov. Prvý, ktorý vás zaujme, je približne 1 600 kilogramov vážiaci betónový stôl. Na svoje miesto ho muselo umiestniť až 19 silákov.

Presúvame sa o pár metrov pod zem. Tu sa nachádza moderná vináreň, ktorú tvoria z jednej časti upravené barelové sudy, ktore slúžia na prehľadné uskladnenie vínových fliaš. Police s podsvietením, stoly vyrobené z drevených imitácií dební od vína, a k tomu špecifické stoličky v tvare zuba, ktoré dopĺňajú interiér tejto modernej podzemnej vínárne.

Vráťme sa o niečo vyššie, kde veľké rohové okná presvetlujú modernú ružovo bielu kúpeľňu so špeciálne usadeným zrkadlom s otočným podsvietením. Zrkadlo ako vysiaci kruhový element.

V priestranej obývacej izbe dominuje komoda o šírke 4 metrov v čierno-bielom drevenom prevedení s kovovými prvkami. Zaujímavosťou tejto komody sú laserom vypálené emblémy rodiny v podobe nekonečného vzoru.

Celý interiér nakoniec dopĺňajú umelecké diela – sochy či umelecké obrazy.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel či predajných miest alebo komerčných priestorov riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktickosť, ale aj výber materiálov. Naši interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy aj vaši hostia budete cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí, ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a my vám ukážeme, ako prebiehajú realizácie interiérov.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Naplánujte si s nami schôdzku

O nás

Kuchyne

Interiér

Netradičné

© Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

Built with ❤️ by Vladis

© Copyright 2020 design-factory s.r.o.

Built with ❤️ by Vladis