Skip to main content

Kuchyňa ako
splnený sen.

Logo design-factory

Kuchyňa pre mladú slečnu, ako splnený sen.

Čo nepoteší zarytého milovníka varenia a pečenia viac ako kvalitná kuchyňa presne podľa jeho predstáv. Svoj sen sa nám podarilo splniť aj tejto mladej slečne, ktorá si novú kuchyňu užíva v každej voľnej chvíli.

Náš cieľ je vytvoriť kvalitnú kuchynskú linku na mieru za dostupnú cenu, ktorá poteší nielen Vaše brucho ale i oči. Kuchynské linky vyrábame z kvalitných materiálov a s precíznosťou, za ktorú by sa nemuseli hanbiť ani naši nemeckí kolegovia. Kuchyne sú vytvárané presne podľa prianí zákazníkov a prispôsobené ich každodenným potrebám.

Či už hľadáte klasiku alebo niečo odvážnejšie, postaráme sa o vašu vysnenú kuchyňu do posledného detailu.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel či predajných miest alebo komerčných priestorov riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktickosť, ale aj výber materiálov. Naši interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy aj vaši hostia budete cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí, ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a my vám ukážeme, ako prebiehajú realizácie interiérov.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie