Skip to main content

Kuchyňa ako
umelecké dielo.

Logo design-factory

Kuchynská zostava s umeleckým akcentom a liatym umeleckým sklom

Na základe dlhodobej spolupráce s významným moravským architektom Pavlom Juráskom, s ktorým som už spolupracoval na tak významných projektoch, ako je kaviareň z prvej republiky, kaviareň Sv. Michal v Skalici, či Hotel Patriot dnes Hotel Sv. Ľudmila, Penzión a reštaurácia Maxim Skalica, River Park v Bratislave, Vinársky dom Bzenec, futuristická Kaviareň Avenue či horské chaty vo Vysokých Tatrách pre rodinu Ing. A. Beljajeva a mnoho ďalších významných projektov pre významných ľudí v slovenskom a českom biznise.

Vytvorili sme dielo kuchynskej zostavy s umeleckým akcentom liatym umeleckým sklom z dielne Silvie Hílkovej zo Skalice.

Toto vyložene umelecké kubisticko-impresionistické dielo si objednali manželia, ktorý k tradícií moravského folklóru a inklinovaniu k umeniu nechceli mať doma iba kuchynskú linku slúžiacu na prípravu jedál a stolovanie, ale chceli mať v prvom rade dielo hodné niekoľkých generácií. Strážnica je mäkkou v ľubivosti a tvorivosti.

Okrem umeleckého diela, boli použité v prevažnej časti kremičité kamene staron či korian a dvierka sú striekané vysokým lieskom v bielej farbe.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel či predajných miest alebo komerčných priestorov riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktickosť, ale aj výber materiálov. Naši interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy aj vaši hostia budete cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí, ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a my vám ukážeme, ako prebiehajú realizácie interiérov.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie