Reštaurácia Smíchov
v Nitre.

Logo design-factory

Reštaurácia Smíchov dostala nový kabát od design-factory a DL Studio Praha

Další návrh interiéru z dielne dizajnérskeho štúdia DL Studio Praha zverený k realizácii s dôverou do našich rúk.

V priestore umiestnenom v OC Promenáda v Nitre sa kládol hlavný dôraz na vytvorenie klasickej českej reštaurácie, ktorá je primárne venovaná dobrému jedlu a pivu Staropramen.

Pri realizácii sme prepojili tradičné využitie prírodného dreva s menej tradičnými kovovými konštrukčnými prvkami. Špeciálna stena z betónových tvárnic dodala celému interiéru nadčasový vzhľad. Špeciálna pozornosť bola venovaná barovému pultu. Kombináciou medených plechov s náznakom „patchworku“, čo je rôznorodá skladba medených materiálov toho istého charakteru, vnikol nevšedný dizajn, ktorý podtrhol originálny ráz celého priestoru.

Za zmienku stojí i cele barové zázemie s dekoračnými nápismi Staropramen. Pikoškou je výroba súboru dekoračných písmen z betónu.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel či predajných miest alebo komerčných priestorov riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktickosť, ale aj výber materiálov. Naši interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy aj vaši hostia budete cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí, ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a my vám ukážeme, ako prebiehajú realizácie interiérov.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Sme vám k dispozícii pondelok až piatok od 07:30 do 15:30.

Ľudmila Machálková
Všeobecné dotazy
+421 908 723 183
machalkova@design-factory.sk

Milica Mikitková
Interiérová špecialistka
+421 905 535 441
kuchyne@design-factory.sk

Sme vám k dispozícii pondelok až piatok od 07:30 do 15:30.  Podporované formáty: doc, docx, cad, jpg, png, pdf, ai, svg a jpeg. Max. veľkosť súboru 10MB. Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobních údajov. Polia s * sú povinné.

  Naplánujte si s nami schôdzku

  O nás

  Kuchyne

  Interiér

  Netradičné

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

  Built with ❤️ by Vladis

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o.

  Built with ❤️ by Vladis