Garáž ako vstupný
bod do domu.

Logo design-factory

Garáž ako vstupný bod do domu

Celý projekt realizácie interiéru domu na Devíne v Bratislave sa začal prezentáciou garáže a ukážkou toho, ako vzniká dôvera u špecifickýh zákazníkov, ktorý nás oslovujú iba na základe referencie iných. Požiadavka bola vytvoriť domov, ktorý je nachystaný k absolútnemu užívaniu. Samozrejme všetko prebieha až po dôkladnej konzultácii s klientom.

V prípade realizácie interiéru domu na Devíne v Bratislave sa jednalo o absolútny „full servis“ v tejto oblasti. Chceli sme docieliť, aby klientke už pri vstupe do domu bolo naservírované blaho, kvalita a dokonalý dizajn. Vedeli sme se, že klientkine prvé kroky nebudu viesť cez vstupné dvere, kde bol mimochodom nachystaný vstup k absolútnej dokonalosti. Tým sa dostávame k tomu, prečo garáž na prvý pohľad nemusí pôsobiť ako klasická garaž pre kutila. Rozpočet nám dovolil vyriešiť v tomto prípade menej tradičnú, ale dôležitú vstupnú čast do domu.

Ak vstupujete do domu častejšie tak, že parkujete s autom v garáži, chcete pochopiteľne vystúpiť už v kultivovanom a čistom prostredí a rozbehnúť domáci logistický proces. Rozdelenie nákupu na trvanlivé potraviny, veci na grilovanie, nápoje atď. Prechodom cez skladovaciu miestnosť dokončíte proces vyloženia vecí a v kuchyni odložíte už len zbytok.

V naších končinách je vstup cez garáž možno menej tradičným vstupom do domu, ale určite je to nezanedbateľná súčasť kultúry bývania.

Jednalo sa o kompletnú realizáciu interiéru od A do Z. Mali sme možnost doladiť všetko do posledných detailov, ako například vešanie obrazov na stenu či ladenie svetiel, elektrických stmievacích závesov a dalších dôležitých častí interiéru.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel či predajných miest alebo komerčných priestorov riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktickosť, ale aj výber materiálov. Naši interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy aj vaši hostia budete cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí, ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a my vám ukážeme, ako prebiehajú realizácie interiérov.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Naplánujte si s nami schôdzku

O nás

Kuchyne

Interiér

Netradičné

© Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

Built with ❤️ by Vladis

© Copyright 2020 design-factory s.r.o.

Built with ❤️ by Vladis