Osobná
záležitosť.

Logo design-factory

Jednopodlažný dom, kde jednotlivé miestnosti majú svoj nezameniteľný charakter

Komplexné riešenie domu na kľúč, ktoré v sebe skrýva niekoľko zaujímavých a netradičných prvkov, akými sú napríklad multifunkčná technická miestnosť, garážový nábytok, alebo stôl z podlahového dreveného materiálu.

Jednopodlažný dom, v ktorom majú jednotlivé miestnosti svoj nezameniteľný štýl, ale zároveň na seba nerušene nadväzujú. V celom dome hrajú hlavnú úlohu prírodné materiály a drevo. Kuchyňa ladená do čiernych odtieňov s drevenými prvkami.  Špecialitou je stôl a lavica vyrobená z podlahového materiálu. Prírodné drevo, obzvlášť upravené a ošetrené vysoko odolným prírodným olejom.

Perfektnou ukážkou je aj kuchyňa, ktorá sa prirodzene prelína s obývačkou. Na mieru vyrobená obývačková stena s podsvietením výtvára dokonalý prechod do inej miestnosti.

Voľné miesto pod schodami v predsieni najskôr zdobilo piáno. Neskôr si tento priestor našiel využitie ako skrytý úložný priestor a malá vínotéka.

Za zmienku stoja ešte dve špeciality – sklenená komoda v spálni a biele interiérové dvere, ktorých povrchom je vákuovo lepená laminovaná fólia. Doposiaľ najväčšie využitie laminácie s postrannou lamináciou rohov a profilových štruktúrových častí.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel či predajných miest alebo komerčných priestorov riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktickosť, ale aj výber materiálov. Naši interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy aj vaši hostia budete cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí, ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a my vám ukážeme, ako prebiehajú realizácie interiérov.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Naplánujte si s nami schôdzku

O nás

Kuchyne

Interiér

Netradičné

© Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

Built with ❤️ by Vladis

© Copyright 2020 design-factory s.r.o.

Built with ❤️ by Vladis