Inšpiratívna premena interiéru
bytového domu na dedine.

Logo design-factory

I zdanlivo obyčajný koncept obnovy kuchyne bytového domu môže skončiť neobyčajne a kreatívne.

Zákazník nás na začiatku oslovil len s požiadavkou na novú kuchyňu. Jeho predstavu sa nám podarilo preniesť do reality k stopercentnej spokojnosti. S dôverou nám preto vložil do rúk i ďalšie priestory v dome, na ktoré kuchyňa nadväzovala – vstupnú chodbu a obývaciu izbu.

Aby sme interiér harmonicky prepojili a pôsobil kompaktne, vstupnú chodbu sme navrhli z komponentov, z ktorých sa stavala kuchyňa. V dnešnej dobe je to už bežným štandardom, že sa kuchynské korpusové elementy použijú i v iných častiach interiéru. Vytvorili sme tak kompletnú vstupnú miestnosť s odkladacím priestorom.

Premena pokračovala v obývacej izbe. Keďže zákazník mal požiadavku len na skrinku pod TV, zostával v nej veľký priestor s otvorenou stenou. Ten si priam žiadal o slovo dizajnéra. Zákazník nám nechal úplne voľné ruky a my sme mohli naplno využiť našu kreativitu. Nesiahli sme po v súčasnej dobe veľmi obľúbenom a stále peknom lamelovom systéme delenia plôch. Chceli sme viac. Chceli sme byť kreatívnejší. Navrhli sme preto výplň steny z plastových šesťuholníkov, čim sa vytvorila originálna mozaika. Použili sme klasickú DTD dosku so supermatným povrchom, ktorú sme na CNC fréze rozdrážkovali  s veľmi jemnou presnosťou. Dôvod bol čisto jasný – intarzia a vloženie jemného  prúžku dubového masívu moreného do farby orecha. Vznikla tak citlivá linka a priestor nabral okamžite inú dimenziu a hodnotu.

Vždy sa snažíme docieliť, aby celý interiér pôsobil harmonicky. Preto samotnými požadovanými realizáciami naša práca často nekončí.  Klientom radíme i s dodatkovým sortimentom, ako sú stoličky, jedálenský stôl, sedacia súprava, koberce, či ostatné doplnky. Naše portfólio aktuálne rozširujeme i o sortiment závesov a záclon, ktoré vieme dodať a namontovať, ako v mechanickom, tak i v elektronickom prevedení. Zákazník si môže diaľkovým ovládačom nastaviť  intenzitu priepustnosti svetla k TV,  čo je dobrou alternatívou žalúzií. Navyše, závesy a záclony, v závislosti od gramáže,  môžu vytvoriť veľmi slušnú akustickú atmosféru, čo ocenia vyznávači dobrých filmov a kvalitného ozvučenia.

Realizácia obnovy bytového domu v Prietržke je jasným dôkazom toho, že i ľudia na dedine si môžu vychutnať kvalitu dizajnu veľkomesta a dopriať si tak blaho vkusu a kvality.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel či predajných miest alebo komerčných priestorov riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktickosť, ale aj výber materiálov. Naši interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy aj vaši hostia budete cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí, ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a my vám ukážeme, ako prebiehajú realizácie interiérov.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Sme vám k dispozícii pondelok až piatok od 07:30 do 15:30.

Ľudmila Machálková
Všeobecné dotazy
+421 908 723 183
machalkova@design-factory.sk

Milica Mikitková
Interiérová špecialistka
+421 905 535 441
kuchyne@design-factory.sk

Sme vám k dispozícii pondelok až piatok od 07:30 do 15:30.  Podporované formáty: doc, docx, cad, jpg, png, pdf, ai, svg a jpeg. Max. veľkosť súboru 10MB. Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobních údajov. Polia s * sú povinné.

  Naplánujte si s nami schôdzku

  O nás

  Kuchyne

  Interiér

  Netradičné

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

  Built with ❤️ by Vladis

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o.

  Built with ❤️ by Vladis