Výstavný stánok
Stadler Form.

Logo design-factory

Od výstrižkov na papiery až na obrazovky televízie.

Na začiatku to boli len papierové výstrižky, ktoré sme presúvali na papiery a premýšlali nad tým ako celý koncept uchopíme tak aby na ploche 21m2 bol dostatok priestoru na prezentáciu produktov a zároveň zázemie v podobe barového pultu.

Priestoru nebolo skutočne velmi veľa ale napokon sme vymysleli koncept, ktorý pozostával z jednotlivých blokov o rozmere 50x50cm, 25x50cm, ktoré nám umožnili vytvoriť pravidelný a rovnomerný priestor na celej ploche stánku. Bloky boli v rôznych výškach tak aby produkty, ktoré boli umiestnené v zadnej rade boli tiež dobre viditelné.

Pod poličky, na ktorých boli jednotlivé produkty umiestnené sme vložili medzikus, ktorý vytváral dojem, že sa poličky vznášajú. Barový pult sme navrhli do písmena L aby vzniko zázemie, ktoré slúžilo ako aj priestor pre reklamné predmety a ostatné veci, ktoré by inak kazili dobrý dojem pokial by boli na viditelnom mieste. Dominantnú bielu farbu doplňovala podlaha a poličky v dekore Dub Bruno, ktorý sme umiestnili aj na prednú stranu barového pultu aby sme rozbili velkú bielu plochu.

Celý stánok sme sa snažili urobiť v duchu minimalizmu, čistého designu a aby pôsobil zaujímavo ale zárověn zaujal svojou jednoduchosťou. Tomuto všetkému predchádzalo pár týždnov príprav počas, ktorých sme ladili 3D vizualizácie tak aby presne odpovedali tomu čo zákazník od realizácie očakává a to sme aj do posledného detailu splnili.

U nás v design-factory kladieme doraz na detaily, ktoré keď sa spoja tak vytvoria dokonalý výsledok, ako tomu bolo aj v prípade stánku pre spoločnost Stadler Form Slovakia.

A čo sme získali mimo iné za túto dobre odvedenú prácu? Vďaka aktívnej prezentácii Stadler Form Slovakia, aj peknú prezentáciu nášho diela na televíznych obrazovkách.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel či predajných miest alebo komerčných priestorov riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktickosť, ale aj výber materiálov. Naši interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy aj vaši hostia budete cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí, ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a my vám ukážeme, ako prebiehajú realizácie interiérov.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Naplánujte si s nami schôdzku

O nás

Kuchyne

Interiér

Netradičné

© Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

Built with ❤️ by Vladis

© Copyright 2020 design-factory s.r.o.

Built with ❤️ by Vladis