Interiérové štúdio
design-factory.

Logo design-factory

Netradičné interiérové štúdio design-factory s presahom do umenia

Interiérové štúdio design-factory nie je celkom tradičné štúdio zamerané na interiéry, ako ho poznáte. Nenájdete tu len interiéry, kuchyne, či rôzne vzorky materiálov, ako tomu obvykle býva. Interiérové štúdio design-factory toho ponúka omnoho viac, a to i v oblasti netradičných, atypických či umeleckých prvkov.

Interiérové štúdio design-factory je miesto, kde poskytujeme komplexné služby v oblasti interiérov a interiérového dizajnu. Tím architektov a interiérových dizajnérov pod vedením Branislava Mikitku navrhuje kompletné interiéry na kľúč pre dom či byt, vrátane kuchyne, kúpeľne, obývačky, predsiene, garáže alebo technickej miestnosti. V oblasti komerčných interiérov sú to interiéry predajní, hotelov, reštaurácií či Informačné totemy v oblasti výstavnictva.

Poskytujeme klientom komplexné služby od realizácie až po odovzdanie. Individuálný prístup je kľúčom k úspešnému návrhu a realizácii interiéru alebo jednotlivého dizajnového fragmentu.

Navštívte nás v našom interiérovom štúdiu

Interiérové štúdio design-factory sa nachádza v tesnej blízkosti vlakovej stanice v meste Holíč na západnom Slovensku, len pár kilometrov od hraníc s Českou republikou. Z Bratislavy a Brna vám cesta zaberie približne hodinu.

Vchod do nášho štúdia sa nachádza z boku budovy, po pravej strane. V okolí sa sú umiestnené smerové tabule, ktoré vás bez problémov dovedú až k našim dverám. Pokiaľ si chcete byť istý, tak nie je nič jednoduchšie, ako si naplánovať trasu pomocou GPS navigácie vo vašom telefóne.

Navštívte nás v našom štúdiu

Sme vám k dispozícií Pondelok až Piatok.

Navštívte nás v našom štúdiu

Sme vám k dispozícií Pondelok až Piatok.

Naplánujte si s nami schôdzku

O nás

Kuchyne

Interiér

Netradičné

© Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

Built with ❤️ by Vladis

© Copyright 2020 design-factory s.r.o.

Built with ❤️ by Vladis