Interiérový dizajn
od design-factory.

Logo design-factory

Navrhneme vám ideálne riešenie interiéru do posledného detailu

Interiérový dizajn zahŕňa predovšetkým vnútorné usporiadanie priestoru z praktického, ale aj z estetického či výtvarného hľadiska. Interiérový dizajn by mal nadväzovať na celkovú architektúru stavby, sledovať určitý koncept a zodpovedať vášmu štýlu a vkusu.

Interiérový dizajn je oblasť, ktorej sa v design-factory venujeme už veľa rokov. Zaoberáme sa návrhmi bytového a komerčného interiérového dizajnu, ako aj ich realizáciou na kľúč.

Veríme, že priestor, v ktorom žijeme alebo pracujeme by mal byť taký, aby sme sa v ňom cítilo skvelo. Zároveň však má byť aj praktický a funkčný.

Aby interiérový dizajn fungoval ako celok, všetky fragmenty a elementy musia mať svoje miesto a musia do seba jednoducho zapadať.

Naš tím interiérových dizajnérov a architektov je pripravený vám navrhnúť domov alebo miesto pre podnikanie, o akom ste vždy snívali.

Navštívte nás v našom interiérovom štúdiu

Interiérové štúdio design-factory sa nachádza v tesnej blízkosti vlakovej stanice v meste Holíč na západnom Slovensku, len pár kilometrov od hraníc s Českou republikou. Z Bratislavy a Brna vám cesta zaberie približne hodinu.

Vchod do nášho štúdia sa nachádza z boku budovy, po pravej strane. V okolí sa sú umiestnené smerové tabule, ktoré vás bez problémov dovedú až k našim dverám. Pokiaľ si chcete byť istý, tak nie je nič jednoduchšie, ako si naplánovať trasu pomocou GPS navigácie vo vašom telefóne.

Navštívte nás v našom štúdiu

Sme vám k dispozícií Pondelok až Piatok.

Navštívte nás v našom štúdiu

Sme vám k dispozícií Pondelok až Piatok.

Naplánujte si s nami schôdzku

O nás

Kuchyne

Interiér

Netradičné

© Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

Built with ❤️ by Vladis

© Copyright 2020 design-factory s.r.o.

Built with ❤️ by Vladis