Moderné kuchyne
od design-factory.

Moderné kuchyne v znamení jednoduchosti a netradičnosti

Kdo by nechcel mať svoje bývanie zariadené v modernom štýle a podľa posledných trendov. Meníme staré na nové a nemoderné na moderné. Hlavne aby sme čo najviac predĺžili dobu, počas ktorej bude vaša kuchyňa vyzerať tak, že ide s dobou.

Moderné kuchyne sa v dnešnej dobe nesú v znamení jednoduchosti, minimalizmu a čistých línií. Moderné kuchyne od design-factory kombinujú jednoduchosť s niečim netradičným, aby na prvý pohľad zaujali svojou originalitou. Vzhľad ale nie je všetko. Moderné kuchyne, to nieje len krása, ale aj praktickosť. Premyslený systém vnútorného vybavenia a vnútorné organizéry sa postarajú o poriadok a zjednodušenie pracovných úkonov.

Vnútorné vybavenie a organizéry uľahčia prácu v kuchyni.

Kvalitné materiály, skvelý dizajn - prvý dojem sa počíta. To platí aj pre vašu novú kuchyňu. Každý, kto trávi veľa času varením, potrebuje premyslený koncept organizácie interiéru kuchyne tak, aby bolo všetko potrebné na svojom mieste a aby bol každý centimeter využitý. Možnosti, ktoré ponúkajú vnutorné organizéry, sú takmer neobmedzené. Inšpirujte sa a spýtajte sa našich dizajnérov pri návrhu vašej vysnívanej kuchyne.

Plastové alebo drevené? Vyberte si zo širokej ponuky riešení organizérov a vnútorného vybavenia interiéru kuchynských zásuviek alebo kuchynských skriniek. Od základných plastových až po elegantné drevené, v hnedom či čiernom prevedení. Je len na vás, ako sa rozhodnete.

Kuchyňou to všetko len začína...

Kuchyne sa v súčasnosti stávajú dôležitou súčasťou obytného priestoru. Sú navrhované, tak aby nenarušovali priestor a splynuli s ďalšími miestnosťami - chodbou, šatníkom, komorou, technickou miestnosťou či obývačkovou nadstavbou.

Kuchyňa je len prvou zástavkou pri realizácii kompletného interiéru na kľúč. Postupne na ňu môže naviazať dizajn ďalších miestností v dome či v byte a priestor tak vytvorí jednotný celok s nezameniteľným dojmom a atmosférou. Realizácia obývačky, chodby, šatníka, technickej miestnosti alebo garáže môže začať v štýle kuchyne.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Naplánujte si s nami schôdzku

O nás

Kuchyne

Interiér

Netradičné

© Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

Built with ❤️ by Vladis

© Copyright 2020 design-factory s.r.o.

Built with ❤️ by Vladis