Kuchyňa
s obývačkou.

Logo design-factory

Spojenie kuchyne s obývačkou

Kuchyňa s obývačkou. Pre niekoho sa spojenie týchto dvoch miesností môže javiť ako nepredstaviteľné. Iní si zase nevedia predstaviť kuchyňu s obývačkou oddelene. Domnievame sa však, že kuchyňa spojená s obývačkou má viac výhod ako nevýhod. Šikovné riešenie a dobre premyslený návrh vytvoria priestor, v ktorom sa budete cítit skvelo.

Kuchyňa s obývačkou je vhodné riešenie pre domy, byty či apartmány, v ktorých by oddelenie týchto dvoch miesností mohlo pôsobiť stiesnene. Samozrejme je to aj riešenie pre tých, ktorí si chcú vytvoriť miestnosť, ktorá celý priestor otvorí a príjemne presvetlí.

Jednou z výhod spojenia kuchyne s obývačkou je nepochybne skutočnosť, že budete pri varení alebo pečení v kontakte s rodinou, ktorá leňoší na gauči.

Spojenie kuchyne a obývačky nie je len spojenie dvoch izieb, ale zároveň aj funkčné prepojenie priestoru.

Pokiaľ snívate o priestranej a presvetlenej miestnosti vo vašom dome, byte či apartmáne, kde sa bude stretávať celá rodina, potom je spojená kuchyňa s obývačkou presne pre vás.

Vnútorné vybavenie a organizéry uľahčia prácu v kuchyni.

Kvalitné materiály, skvelý dizajn - prvý dojem sa počíta. To platí aj pre vašu novú kuchyňu. Každý, kto trávi veľa času varením, potrebuje premyslený koncept organizácie interiéru kuchyne tak, aby bolo všetko potrebné na svojom mieste a aby bol každý centimeter využitý. Možnosti, ktoré ponúkajú vnutorné organizéry, sú takmer neobmedzené. Inšpirujte sa a spýtajte sa našich dizajnérov pri návrhu vašej vysnívanej kuchyne.

Plastové alebo drevené? Vyberte si zo širokej ponuky riešení organizérov a vnútorného vybavenia interiéru kuchynských zásuviek alebo kuchynských skriniek. Od základných plastových až po elegantné drevené, v hnedom či čiernom prevedení. Je len na vás, ako sa rozhodnete.

Kde končí niečo tradičné, začína to netradičné

Od tej doby, čo sa kuchyňa otvorila a spojila sa s obývačkou, výstava otázka: „Kam s vecami, ktoré potrebujeme každý deň, ale ktoré nemá každý vidieť?" Šikovné viacpodlažné byty v mestách alebo domy často nemajú žiadnu pivnicu. Navyše, kto chce dnes chodit do pivnice prať, žehliť alebo skladovať zásoby?

Prišli sme na myšlienku multifunkčnej technickej miestnosti. Nemyslíme len na odkladací priestor, ale aj na perfektne naplánovanú pracovnú oblasť pre starostlivosť o bielizeň, čistenie, predzásobenie a recykláciu. Priestor, v ktorom budete radi pracovať a miesto, ktoré je zladené s vašimi požiadavkami. V pravom slova zmysle tu forma následuje funkčnosť a ponúka múdrejšie riešenie k vedeniu domácnosti.

Multifunkčná technická miestnosť

Múdrejšie riešenie k vedení domácnosti

Multifunkčná technická miestnosť

Múdrejšie riešenie k vedení domácnosti

Naplánujte si s nami schôdzku

O nás

Kuchyne

Interiér

Netradičné

© Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

Built with ❤️ by Vladis

© Copyright 2020 design-factory s.r.o.

Built with ❤️ by Vladis