Skip to main content

Návrh interiéru
od design-factory.

Logo design-factory

Staviate nový dom alebo plánujete zariadiť interiér domu či bytu?

Návrh interiéru je kompletná služba, ktorá sa zaoberá individuálnym interiérovým dizajnom. Kombinuje v sebe praktickosť a funkčnost. Interiéry domu, bytu alebo komerčné interiéry navrhujeme tak, aby vytvorili jeden harmonický celok. Ako prebieha takýto návrh interiéru u nás v design-factory?

Návrh interiéru začína prehliadkou a osobným kontaktom so zákazníkom. Pri návrhu interiéru je našim cieľom získať čo najviac informácií o vašich predstavách a potrebách. Nasleduje doloženie pôdorysu.

V prípade, že nemáte podklady k pôdorysu k dispozícii, priestory si zameriame sami. Po zameraní priestoru vytvoríme 2D dispozičné riešenie a v prípade vašeho záujmu sme pripravení pokračovať 3D návrhom. Návrh interiéru v 3D vizualizácii je platená služba, ktorej cena závisí na zložitosti a rozsahu diela. Cena sa môže líšiť a nie je pevne stanovená.

Návrhom interiéru to ale nekončí. V rámci autorského dozoru kontrolujeme priebeh vzniku interiéru a dolaďujeme všetko do posledného detailu tak, aby bol klient vždy spokojný.

Kde končí niečo tradičné, začína to netradičné

Od tej doby, čo sa kuchyňa otvorila a spojila sa s obývačkou, výstava otázka: „Kam s vecami, ktoré potrebujeme každý deň, ale ktoré nemá každý vidieť?" Šikovné viacpodlažné byty v mestách alebo domy často nemajú žiadnu pivnicu. Navyše, kto chce dnes chodit do pivnice prať, žehliť alebo skladovať zásoby?

Prišli sme na myšlienku multifunkčnej technickej miestnosti. Nemyslíme len na odkladací priestor, ale aj na perfektne naplánovanú pracovnú oblasť pre starostlivosť o bielizeň, čistenie, predzásobenie a recykláciu. Priestor, v ktorom budete radi pracovať a miesto, ktoré je zladené s vašimi požiadavkami. V pravom slova zmysle tu forma následuje funkčnosť a ponúka múdrejšie riešenie k vedeniu domácnosti.

Multifunkčná technická miestnosť

Múdrejšie riešenie k vedení domácnosti

Multifunkčná technická miestnosť

Múdrejšie riešenie k vedení domácnosti