Moderný interiér
od design-factory.

Logo design-factory

Moderný interiér od design-factory. To je domov v modernom duchu

Moderný interiér - pre každého z nás sa môže za týmto pojmom skrývať niečo odlišné. Tušíme však, že sa jedná o moderne zariadený priestor. Inšpirujte sa a zariaďte si domov v modernom duchu.

Moderný interiér sa v architektúre spája predovšetkým s alternatívou k starším zdobeným štýlom. V dnešnej dobe však moderný interiér pracuje aj so zložitejšími krivkami a oblými hranami tak, ako to môžete vidieť napríklad v našej realizácii Oblúky v interiéri.

Pre moderný interiér je typické, že v ňom nenájdete žiadne zbytočné prvky, napríklad ozdoby, knihy či suveníry z ciest. Všetko je skryté, čím vynikne priestrannosť a jednoduchosť interiéru.

Taký môže byť moderný interiér. Samozrejme si ten svoj môžete vytvoriť celkom podľa seba. Moderných štýlov je totiž viac, napríklad eklektický či minimalistický.

Navštívte nás v našom interiérovom štúdiu

Interiérové štúdio design-factory sa nachádza v tesnej blízkosti vlakovej stanice v meste Holíč na západnom Slovensku, len pár kilometrov od hraníc s Českou republikou. Z Bratislavy a Brna vám cesta zaberie približne hodinu.

Vchod do nášho štúdia sa nachádza z boku budovy, po pravej strane. V okolí sa sú umiestnené smerové tabule, ktoré vás bez problémov dovedú až k našim dverám. Pokiaľ si chcete byť istý, tak nie je nič jednoduchšie, ako si naplánovať trasu pomocou GPS navigácie vo vašom telefóne.

Navštívte nás v našom štúdiu

Sme vám k dispozícií Pondelok až Piatok.

Navštívte nás v našom štúdiu

Sme vám k dispozícií Pondelok až Piatok.

Naplánujte si s nami schôdzku

O nás

Kuchyne

Interiér

Netradičné

© Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

Built with ❤️ by Vladis

© Copyright 2020 design-factory s.r.o.

Built with ❤️ by Vladis