Kuchyne na mieru
od design-factory.

Logo design-factory

Vyrábame kuchyne na mieru so srdcom a vášňou

Chceli byste si nechať navrhnúť kuchynu na mieru, podľa vašich predstáv a rozmerov vašej miestnosti? Žiaden problém. Stačí, ak nás kontaktujete a realizácia vášho nápadu o kuchyni na mieru sa môže začať.

Pred samotným návrhom a výrobou kuchyne na mieru si ľudia z nášho tímu zmerajú priestor, v ktorom sa bude vaša budúca kuchyňa nachádzať. Je dôležité, aby vo finále všetko zapasovalo presne na svoje miesto. Vyrobiť akýkoľvek šírkový, výškový alebo hĺbkový rozmer je pre náš hračka. Atypické rozmery, v tom sme doma. U nás v design-factory vyrábame kuchyne na mieru so srdcom a vášňou. Na obrázkoch nižšie sa môžete presvedčiť na vlastné oči.

Vnútorné vybavenie a organizéry uľahčia prácu v kuchyni.

Kvalitné materiály, skvelý dizajn - prvý dojem sa počíta. To platí aj pre vašu novú kuchyňu. Každý, kto trávi veľa času varením, potrebuje premyslený koncept organizácie interiéru kuchyne tak, aby bolo všetko potrebné na svojom mieste a aby bol každý centimeter využitý. Možnosti, ktoré ponúkajú vnutorné organizéry, sú takmer neobmedzené. Inšpirujte sa a spýtajte sa našich dizajnérov pri návrhu vašej vysnívanej kuchyne.

Plastové alebo drevené? Vyberte si zo širokej ponuky riešení organizérov a vnútorného vybavenia interiéru kuchynských zásuviek alebo kuchynských skriniek. Od základných plastových až po elegantné drevené, v hnedom či čiernom prevedení. Je len na vás, ako sa rozhodnete.

Kuchyňou to všetko len začína...

Kuchyne sa v súčasnosti stávajú dôležitou súčasťou obytného priestoru. Sú navrhované, tak aby nenarušovali priestor a splynuli s ďalšími miestnosťami - chodbou, šatníkom, komorou, technickou miestnosťou či obývačkovou nadstavbou.

Kuchyňa je len prvou zástavkou pri realizácii kompletného interiéru na kľúč. Postupne na ňu môže naviazať dizajn ďalších miestností v dome či v byte a priestor tak vytvorí jednotný celok s nezameniteľným dojmom a atmosférou. Realizácia obývačky, chodby, šatníka, technickej miestnosti alebo garáže môže začať v štýle kuchyne.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Máte záujem o kuchyňu? Pošlite nám pôdorys a my vám vypočítame cenu.

Ľudmila Machálková
Všeobecné dotazy
+421 908 723 183
machalkova@design-factory.sk

Milica Mikitková
Interiérová špecialistka
+421 905 535 441
kuchyne@design-factory.sk

Máte záujem o kuchyňu? Pošlite nám pôdorys a my vám vypočítame cenu.  Podporované formáty: cad, jpg, png, pdf, ai, svg a jpeg. Max. 10MB.

  Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobních údajov. Polia s * sú povinné.


  Naplánujte si s nami schôdzku

  O nás

  Kuchyne

  Interiér

  Netradičné

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

  Built with ❤️ by Vladis

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o.

  Built with ❤️ by Vladis