Meníme nápady
na kuchyne na mieru.

Vyrábame kuchyne na mieru na základe vášho pôdorysu a podľa vaších želaní.

Spoločně môžeme naplánovať, navrhnúť a určiť si termíny pre vašu novú kuchyňu na mieru. V priebehu návrhu a plánovania vám ponúkneme rôzne možné varianty materiálov, dekorov, kovaní ale tiež aj doplnkov. Ku kuchyniam na mieru od design-factory, Schüller alebo Nolte ponúkame široký výber spotrebičov ako sú AEG, Siemens, Bosch, Electrolux, Miele, Kuppersbusch a Juno.

Vnútorné vybavenie a organizéry uľahčia prácu v kuchyni

Kvalitné materiály, skvelý dizajn - prvý dojem sa počíta. To platí aj pre vašu novú kuchyňu. Každý, kto trávi veľa času varením, potrebuje premyslený koncept organizácie interiéru kuchyne tak, aby bolo všetko potrebné na svojom mieste a aby bol každý centimeter využitý. Možnosti, ktoré ponúkajú vnutorné organizéry, sú takmer neobmedzené. Inšpirujte sa a spýtajte sa našich dizajnérov pri návrhu vašej vysnívanej kuchyne.

Plastové alebo drevené? Vyberte si zo širokej ponuky riešení organizérov a vnútorného vybavenia interiéru kuchynských zásuviek alebo kuchynských skriniek. Od základných plastových až po elegantné drevené, v hnedom či čiernom prevedení. Je len na vás, ako sa rozhodnete.

Naplánujte si s nami stretnutie priamo v našom showroome

Navštívte náš showroom v Holíči, kde môžete na vlastné oči vidieť naše kuchyne, vzorky materiálov, dekorov i ďalších komponentov. Ukážeme a vysvetlíme vám ako prebieha celý proces objednávky kuchyne na mieru.

Naše interiérové štúdio design-factory sa nachádza v tesnej blízkosti vlakovej stanice v meste Holíč na západnom Slovensku, len pár kilometrov od hraníc s Českou republikou. Z Bratislavy a Brna vám cesta zaberie približne hodinu.

Vchod do nášho štúdia sa nachádza z boku budovy, po pravej strane. V okolí sa sú umiestnené smerové tabule, ktoré vás bez problémov dovedú až k našim dverám. Pokiaľ si chcete byť istý, tak nie je nič jednoduchšie, ako si naplánovať trasu pomocou GPS navigácie vo vašom telefóne.

Navštívte nás

Prejsť na kontakt

Navštívte nás

Prejsť na kontakt

Nezáväzná kalkulácia zdarma, stačí ak nám zašlete pôdorys a potrebné informácie.

Ľudmila Machálková
Všeobecné dotazy
+421 908 723 183
machalkova@design-factory.sk

Milica Mikitková
Interiérová špecialistka
+421 905 535 441
kuchyne@design-factory.sk

Máte záujem o kuchyňu? Pošlite nám pôdorys a my vám vypočítame cenu.  Podporované formáty: doc, docx, cad, jpg, png, pdf, ai, svg a jpeg. Max. veľkosť súboru 10MB. Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobních údajov. Polia s * sú povinné.

  Naplánujte si s nami schôdzku

  O nás

  Kuchyne

  Interiér

  Netradičné

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

  Built with ❤️ by Vladis

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o.

  Built with ❤️ by Vladis