Skip to main content

Štýlový apartmán,
Retro - Bratislava.

Logo design-factory

Štýlový apartmán v Bratislavskom obytnom komplexe Retro.

Štýlový apartmán v bratislavskom obytnom komplexe Retro sa zrodil z tímovej práce majiteľa, interiérového architekta a výrobcu interiérového nábytku design-factory. V jeho čistých pravidelných líniách dominujú farby biela a jemná sivá, s ktorými elegantne korešpondujú štedré plochy svetlého duba.

Pôvodný návrh interiérového riešenia tohto apartmánu vo svojej čistote nekomplikovaných línií zahŕňal aj mnoho hrán a ostrých rohov. Jednoduchosť tvarov majiteľovi apartmánu síce konvenovala, avšak predsa túžil celý priestor akosi zjemniť. Vtedy sa na scéne objavil Branislav Mikitka. Tento „oblúkový guru“, ktorý si vo svojej firme Design Factory Holíč vyvinul vlastné technológie na výrobu oblúkov z plastu, umelého kameňa či dreva, navrhol zmäkčiť tvary navrhnutých zostáv a solitérov oblúkmi. A tak sa aj stalo.

Do apartmánu vpochodovali rúče oblúky. Do všetkých miestností. V priebehu adaptácie pôvodného návrhu bolo neskôr potrebné korigovať aj niektoré pôvodné kompozície jednotlivých prvkov, navyše majiteľ – inšpirovaný nečakanými možnosťami nových tvarov – prichádzal s novými nápadmi, ako doladiť celý priestor. Veľa sa diskutovalo, prerábalo, dolaďovalo… Výsledný efekt však bol vskutku výnimočný.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel či predajných miest alebo komerčných priestorov riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktickosť, ale aj výber materiálov. Naši interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy aj vaši hostia budete cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí, ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a my vám ukážeme, ako prebiehajú realizácie interiérov.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie