River Park,
po piaty krát.

Logo design-factory

Rekonštrukcia bytu v River Park, v Bratislave

Už po piaty krát sme mali tú česť dotvoriť priestor a prispieť k dizajnu bytu na prestížnej adrese v River Parku, v Bratislave. Zadanie znelo jasne – vytvoriť kompaktnejšie riešenie bytu v štýle skrytých vstupov stien a nik. Ako už tomu býva zvykom, jednalo sa o úlohu ako stvorenú pre nás.

Požiadavka trendového a štýlového dizajnu bytu odpovedajúceho dnešnej dobe bola samozrejmosťou. Pre docielenie požadovaného efektu sme pri tvorbe interiéru zvolili kombináciu prírodného dubu a matného bieleho povrchu. Pri renovácií našiel uplatnenie aj náš obľúbený prvok – oblúk.

Napriek počiatočným obavám z toho, ako oblúk zapadne do kontextu zvyšku bytu, bol výsledok pôsobivý. Oblúk sa vyníma hlavne v spálni, kde sa nám podarilo výrazne zmäkčiť priestor. Oblúk v spálni naviac príjeme ladí s obývačkovým traktom, kde totožný prvok dominuje.

Klient si ďalej vyžiadal inštaláciu nášho skla BII Glass, ktoré sme zakomponovali do sprchového kútu, zásteny kuchynskej linky a do spodnej časti linky v mieste, kde sa nachádza stôl. Sme radi, že nám mladá rodina plne dôverovala a celý proces od návrhu interiéru až po realizáciu dizajnu nechala na nás.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel či predajných miest alebo komerčných priestorov riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktickosť, ale aj výber materiálov. Naši interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy aj vaši hostia budete cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí, ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a my vám ukážeme, ako prebiehajú realizácie interiérov.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Naplánujte si s nami schôdzku

O nás

Kuchyne

Interiér

Netradičné

© Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

Built with ❤️ by Vladis

© Copyright 2020 design-factory s.r.o.

Built with ❤️ by Vladis