Skip to main content

Rekonštrukcia bytu
z povojnovej éry.

Logo design-factory

Rekonštrukcia bytu z povojnovej éry v centre Brna.

Na základe neskoršieho oslovenia p. Hedviky Novotnej zo spoločnosti NOVOdesign so sídlom v Brne sme mali možnost realizovať tento krásny byt v činžovom dome z povojnovej éry, ktorý sa nachádza v samotnom srdci Brna.

S pani Hedvikou sme sa nepriamo stretli na seminári o dizajne v meste Volyně, kde som prednášal o tvorbe oblúka v oblasti nábytku.

Spojením zručností p. Branislava Mikitku zo spoločnosti design-factory a pani Hedviky Novotnej zo spoločnosti NOVOdesign sa podarilo vdýchnuť život tomuto bytu z povojnovej éry, ktorý sa nachádza v samotnom srdci Brna. Ako teda dopadla rekonštrukcia tohto bytu a kuchyne z povojnovej éry v centre Brna? Presvedčte sa sami..

Byt bol realizovaný ako kompletná prestavba od kuchyne, cez obývaciu izbu, kde zaujímavosťou bolo použitie kovania skrytej otváracej postele. Ďalšou zaujímavosťou pri relizácii tohto bytu bolo aj riešenie detskej izby, kde sú zakomponované tapety s detskou lanovkou ako vtipné riešenie skladby hry a interiéru.

V kuchyni sme použili netradičný obklad takzvaný “patchwork”, ktorý svojou nepravideľnosťou ozvláštnil celú stenu kuchyne. Som presvedčený, že tento byt bude slúžiť ďalšie dlhé desaťročia ako odkaz na “Genius Loci” (Latin. Duch miesta).

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel či predajných miest alebo komerčných priestorov riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktickosť, ale aj výber materiálov. Naši interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy aj vaši hostia budete cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí, ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a my vám ukážeme, ako prebiehajú realizácie interiérov.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie