Koliba
u Deda.

Logo design-factory

Riešenie barového zázemia v štýlovej architektúre koliby.

Koliba u deda - oáza pokoja mimo ruch mesta, kde sa budete cítit dobre. Reštaurácia s nádychom moderna, tradície a dedičstva.

Riešenie barového zázemia v štýlovej architektúre koliby, kde bol kladený dôraz na odkaz slovenskej kultúry a históriu slovenskej ľudovej tvorby. Použitie plastického a zafrézovaného loga ako jeden z motívov obce Čičmany.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel, predajné miesto alebo komerčné priestory riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktičnosť ale aj výber materiálov. Naší Interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy ale aj vaši hostia budú cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a ukážeme vám ako to celé bude prebiehať.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Naplánujte si s nami schôdzku

O nás

Kuchyne

Interiér

Netradičné

© Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

Built with ❤️ by Vladis

© Copyright 2020 design-factory s.r.o.

Built with ❤️ by Vladis