Skip to main content

Kuchyne Schüller
feat. design-factory.

Kuchyne Schüller v spolupráci s design-factory.

Spoločnosť Schüller založená v roku 1966 dnes patrí medzi päticu popredných európskych výrobcov kuchýň. Firma Schüller pôsobí nielen na trhu v Nemecku, ale aj v Európe a po celom svete. Vďaka širokému sortimentu ponúkaných produktov od moderných kuchýň až po štýlový nábytok patrí k najúspešnejším nemeckým výrobcom kuchýň.

Kuchyne Schüller sa vyznačujú maximálnou orientáciou na ergonómiu a efektivitu úložných priestorov, celkovú kvalitu spracovania kuchyne, a zároveň atraktívnu cenu. Kuchyne Schüller ponúkajú široké možnosti prevedenia čelných plôch (melamín, laminát, fólia, lakovaný laminát, satinovaný lak, lak s matným efektom, lak vo vysokom lesku, lak s hodvábnym leskom, akrylát sklenený vzhľad, sklo, drevo dýha a masívne drevo).

Vyberte si z katalógu, pošlite nám pôdorys a my vám vypočítame cenu

Kuchyne Schüller ponúkajú široký výber kuchyní. Moderné v odtieňoch šedej, farebné, alebo kuchyne vo vidieckom štýle. Kuchyne Schüller, sú pre každého. Vyberte si konkrétnu kuchyňu priamo z katalógu, pošlite nám pôdorys a my vám urobíme kalkuláciu. Jednoduchá cesta k vašej novej vysnívanej kuchyni.

Výberom kuchyne to ale nekončí. Kuchyne Schüller tiež ponúkajú široký výber vnútorného vybavania a organizérov do celej kuchyne. Vnútorné vybavenie a organizéry lepšie naplánujú vašu prácu v kuchyni a všetkým veciam nájdu to správne miesto. Pokiaľ ale potrebujete ešte viac miesta a chcete skryť veci, ktoré nemá nikto vidieť, tak technická miestnosť Easy & Clean je určená presne pre vás.

Kuchyne Schüller - na mieru vašim potrebám

Je ťažké predstaviť si, že pri tak veľkom objeme výroby je každá kuchyňa Schüller vytvorená na mieru potrebám konkrétneho zákazníka. Je to ale presne tak. Či už sa jedná o farby, výber dekoru či štýlu kuchyne, šírku alebo hĺbku pracovnej dosky, tieto a mnohé ďalšie parametre sú zohľadnené pri výrobe každej jednotlivej kuchyne Schüller.

Kuchyňa Schüller – srdce vášho domova.  Od presného zamerania u vás doma, cez precíznu nemeckú výrobu, až po finálnu montáž do vášho kuchynského priestoru. Ku každému kroku pristupujeme s neobyčajnou starostlivosťou. Jedine tak môže byť váš zážitok z používania novej kuchyne Schüller vo všetkých smeroch dokonalý.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel, predajné miesto alebo komerčné priestory riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktičnosť ale aj výber materiálov. Naší Interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy ale aj vaši hostia budú cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a ukážeme vám ako to celé bude prebiehať.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie