Vnútorné vybavenie
a organizácia kuchyne

Logo design-factory

Vnútorné vybavenie a organizéry uľahčia prácu v kuchyni

Kvalitné materiály, skvelý dizajn - prvý dojem sa počíta. To platí aj pre vašu novú kuchyňu. Každý, kto trávi veľa času varením, potrebuje premyslený koncept organizácie interiéru kuchyne tak, aby bolo všetko potrebné na svojom mieste a aby bol každý centimeter využitý. Možnosti, ktoré ponúkajú vnutorné organizéry, sú takmer neobmedzené. Inšpirujte sa a spýtajte sa našich dizajnérov pri návrhu vašej vysnívanej kuchyne.

Plastové alebo drevené? Vyberte si zo širokej ponuky riešení organizérov a vnútorného vybavenia interiéru kuchynských zásuviek alebo kuchynských skriniek. Od základných plastových až po elegantné drevené, v hnedom či čiernom prevedení. Je len na vás, ako sa rozhodnete.

Máte radi veci jednoduché a bez komplikácií?

Sety vnútorného vybavenia pre jednotlivé skrinky tvoria dobrý základ pre vnútornú organizáciu, ktorú si môžete ľubovoľne doplniť a prispôsobiť podľa vlastnej preferencie.

Usporiadajte si interiér svojej kuchyne jednoducho tak ako potrebujete, ako vám to vyhovuje. Vnútorná organizácia pre kuchyne Schüller a Nolte ponúka široký výber jednotlivých dielov, ktoré zodpovedajú presne vašim potrebám.

Máme pre vás katalóg, v ktorom nájdete všetky riešenia

Katalóg vnútorného vybavenia a organizácie kuchyne vám ponúka všetky možnosti ako si zorganizovať interiér vašej kuchyne. Je to už len na vás čo a ako si vyberiete.

Vybrali ste z katalógu a máte záujem o kuchyňu, ktorá bude perfektne zorganizovaná? Neváhajte a napíšte nám pomocou formulára, ktorý nájdete nižšie alebo nám rovno zavolajte a dohodnite si s nami stretnutie. V prípade, že potrebujete poradiť a nasmerovať, tak vám veľmi radi pomôžeme s výberom.

Otvoriť katalóg

Vnútorné vybavenie a organizácia

Inšpirujte sa

Vnútorné vybavenie a organizácia

Máte záujem o kuchyňu? Pošlite nám pôdorys a my vám vypočítame cenu.

Ľudmila Machálková
Všeobecné dotazy
+421 908 723 183
machalkova@design-factory.sk

Milica Mikitková
Interiérová špecialistka
+421 905 535 441
kuchyne@design-factory.sk

Máte záujem o kuchyňu? Pošlite nám pôdorys a my vám vypočítame cenu.  Podporované formáty: doc, docx, cad, jpg, png, pdf, ai, svg a jpeg. Max. veľkosť súboru 10MB. Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobních údajov. Polia s * sú povinné.

  Naplánujte si s nami schôdzku

  O nás

  Kuchyne

  Interiér

  Netradičné

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

  Built with ❤️ by Vladis

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o.

  Built with ❤️ by Vladis