Byt v paneláku! Aj ten
môže byť originálny.

Logo design-factory

Kompletná prestavba 3-izbového bytu v paneláku

Niekomu sa jednoducho nechce starať o dom a aj napriek tomu chce bývať v zaujímavom interiéri. Vtip je v tom, že je to celé vlastne kulisa (miestnosť v miestnosti). Na žiadnom kúsku miestnosti nezostala viditeľná omietka, všetky inžinierske siete vrátane klimatizácie sa ťahali medzi obkladom a stenou.

Rovnako je riešená spálňa. Rodinka mala obľúbený obraz (svadobný dar) – akt ženy, ku ktorému bol ušitý celý interiér. Výhodou bol čistý proces inštalácie (bez sadrokartónu a bez brúsenia). Všetko bolo vytvorené v dielni ako stavebnicové diely. V byte sa potom vlastne vyskladal interiér.

Inšpirujte sa našimi realizácimi pri predstave nového interiéru

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel či predajných miest alebo komerčných priestorov riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktickosť, ale aj výber materiálov. Naši interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy aj vaši hostia budete cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí, ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a my vám ukážeme, ako prebiehajú realizácie interiérov.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Naplánujte si s nami schôdzku

O nás

Kuchyne

Interiér

Netradičné

© Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

Built with ❤️ by Vladis

© Copyright 2020 design-factory s.r.o.

Built with ❤️ by Vladis