Sklenené zásteny
do celého interiéru.

Sklenené zásteny do kúpeľne, kuchyne a celého interiéru. Dizajnovo.

Inovácia je kľúčom k akejkoľvek činnosti. Jej cieľom je vytvoriť niečo nové, prísľub úspechu. V oblasti dizajnu a architektúry neexistujú žiadne limity pre kreativitu, naopak, žiadúca je neobmedzená potreba nových nápadov a inovácií.

Sklenené zásteny od design-factory v podobe jedinečného dvojitého skla s takmer neobmedzenou možnosťou výberu motívu a farieb. Predstavujeme Vám BII Glass®. Dizajnové sklo, ktoré posunie vzhľad vášho interiéru na vyššiu úroveň.

Nový rozmer v dizajne kuchýň, nábytku a interiérových prvkov zo skla.

V jeho základnej produktovej rade sú použité materiály, ktoré sú testované na vysokú bezpečnosť a jeho unikátnosť spočíva v použití vložných, dizajnových materiálov, ktoré na našom trhu nie sú obvyklé.

Sklenené zásteny do kúpeľne či kuchyne je dnes možné nájsť v ponuke niektorých firiem, ale máloktorý výrobca prináša nadčasový dizajn s 3D efektom, ktorý je použitý pri výrobe skla značky BII Glass® od design-factory.

Ak hovoríme o 3D, tak tento efekt sa nenachádza len vo vizuálnej časti finálneho skla, ale vyskytuje sa aj v laminačnej fólii, ktorá je použitá pri výroba skla značky BII Glass®. Na výrobu je použitá nemecká laminačná fólia Evguard®, ktorá pri tepelnom spracovávaní vytvára 3D sieťovanie, čo znamená, že sa prepája nie len s materiálmi okolo seba (sklo, vložný materiál), ale vytvára prepojenia medzi molekulami v rámci fólie a to spôsobuje jej vyššiu životnosť, stabilitu a bezpečnosť.

Máte záujem o BII Glass?

Kontaktujte nás

Máte záujem o BII Glass?

Kontaktujte nás

Jedna z realizácií, kde je použité sklo BII Glass

Realizácie interiérov pre dom, byt, hotel, predajné miesto alebo komerčné priestory riešime vždy komplexne do posledného detailu. Kladieme dôraz na funkčnosť, praktičnosť ale aj výber materiálov. Naší Interiérový dizajnéri vám pomôžu vytvoriť domov alebo miesto pre vaše podnikanie, v ktorom sa vy ale aj vaši hostia budú cítit skvelo.

Realizácie interiérov domu, bytu či predajného miesta sa môže zdať na prvý pohľad ako náročná vec. Nebojte sa, s nami to bude jednoduché. Náš tím interiérových dizajnérov a interiérových architektov je pripravený vám so všetkým pomôcť a poradiť. Stačí ak nás budete kontaktovať, naplánujete si s nami schôdzku a ukážeme vám ako to celé bude prebiehať.

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Inšpirujte sa

Prejsť na realizácie

Naplánujte si s nami schôdzku

O nás

Kuchyne

Interiér

Netradičné

© Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

Built with ❤️ by Vladis

© Copyright 2020 design-factory s.r.o.

Built with ❤️ by Vladis