Kuchyne Nolte,
Inovácie pre rok 2023.

Kuchyne Nolte pre rok 2023 v spolupráci s design-factory

Kuchyne Nolte - Inovácie pre rok 2023

Ktorým smerom sa vyberie svet kuchýň v roku 2023? Svoje novinky nám predstavila spoločnosť Nolte, výrobca kuchýň najvyššej nemeckej kvality a náš dlhoročný, spoľahlivý obchodný partner.

Hlavný zámer tohto roka najviac vystihuje slogan Nolte by nature.

Práve príroda prináša tie najkrajšie farby a najpôsobivejšie štruktúry, ktoré sa stali inšpiráciou pre inovácie. Vďaka ním vám kuchyňa, či iná nábytková zostava od Nolte pomôže navodiť doma ešte príjemnejšiu, prirodzenejšiu atmosféru. Slogan má však oveľa širší rozmer, než by sa na prvý pohľad zdalo.

Vyjadruje i citlivé prepojenie celého konceptu výroby Nolte s prírodou v oblasti jej ochrany.  Spoločnosť kladie veľký dôraz na využívanie prírodných zdrojov trvalo udržateľným spôsobom, tak, aby sa dlhodobo chránilo prírodné prostredie a minimalizoval sa dopad výroby na životné prostredie.

Kuchyne Nolte pre rok 2023 v spolupráci s design-factory
Kuchyne Nolte pre rok 2023 v spolupráci s design-factory

Autenticita prírodného dreva

Skutočný dotyk prírody vám do vašej kuchyne prinesie nový program kuchýň LUGANO LACK. Jeho synonymom sú vysoko kvalitné čelá z pravého jaseňa s masívnym rámom a autenticky zrnitou dyhovanou výplňou. Sú integrovaného do konceptu matného laku, k dispozícii sú vo všetkých jeho 18-tich farbách. Nielen predné časti, ale i ostatné prvky je možné dodať v materiáli s touto kresbou dreva.

Kuchyne Nolte pre rok 2023 v spolupráci s design-factory

Inšpirácia briliatnými povrchmi

Tak ako sa leskne hladina jazera dotykom slnka, tak zažiari povrch s vysokolesklým lakom vo vašej kuchyni. Nový program FINE LACK, ktorý nahrádza TREND LACK, nemecký výrobca kuchýň predstavuje hneď v štyroch odtieňoch  – biela, arktická biela, platinovo šedá a grafitová.

Všetky sú možné i v prevedení Metrix Art, bez úchytiek na dvierkach, len s úchopovými lištami. FINE LACK je výbornou voľbou pre každého, kto kladie dôraz na trvalú kvalitu za veľmi atraktívnu cenu. Skrýva tak v sebe potenciál budúceho bestsellera.

Kuchyne Nolte pre rok 2023 v spolupráci s design-factory

Novinky v produktovej línii

Tak ako každý rok, sortiment sa rozširuje o ďalšie výrobky a doplnky. Do produktovej línie pribudli elegantné batérie v žiadanej čiernej farbe od nemeckej značky Wasserwerk. Jej produkty sa nesú v znamení moderného dizajnu, praktických vlastností a vysokej kvality materiálov. To všetko so zameraním na zachovanie prírodných zdrojov.

Kuchyne Nolte pre rok 2023 v spolupráci s design-factory

Malé veci veľkého významu

O dôležitosti malých vecí v kuchyni asi netreba zbytočne rozprávať. Do celkového obrazu kuchyne by mali zapadať dizajnovo i funkčne, preto prechádzajú neustálym vývojom, aby udržali krok s novými trendmi. V roku 2023 nás čaká rozšírenie rady zásuvkových prvkov, i vstavaných digestorov.

Kuchyne Nolte pre rok 2023 v spolupráci s design-factory

Svetlo na správnom mieste

Aby sa ešte viac umocnila atmosféra, nielen vo vašej kuchyni, v novej kolekcii 2023 budú i horné panely dostupné so zabudovaným osvetlením. Základné i vysoké police bude možné upgadovať s LED osvetlením zapusteným zboku.

Kuchyne Nolte pre rok 2023 v spolupráci s design-factory

Ak vás trendy roku 2023 zaujali a práve premýšľate o novej kuchyni, či o novom zariadení do vašej obývačky, predsiene, kúpelne… neváhajte sa na nás obrátiť. Navrhneme a zrealizujeme vám dizajn vášho interiéru šitý na mieru.

Veľkou výhodou nábytkových komponentov od spoločnosti Nolte je, že vám z nej môžeme vyskladať na mieru nábytok naprieč celým interiérom, tak aby sa priestor harmonicky prepojil.

Branislav Mikitka - dizajnér, vizionár a zakladateľ spoločnosti design-factory

Branislav Mikitka

Výraz ‚nedá sa‘ nepoznám, pre mňa neexistuje.
Branislav Mikitka – Vizionár, dizajnér a zakladateľ spoločnosti design-factory.

design-factory online logo

Sme online na Facebooku
napíšte nám kedykoľvek.

Napíšte nám

O nás

Tím ľudí z design-factory

design-factory zameriava na moderné interiéry, kuchyne na mieru, moderné kuchyne, interiérový dizajn, netradičné vybavenie interiéru, interiéry pre podnikanie, výstavné stánky a to všetko pod vedením interiérového dizajnéra Branislava Mikitku.

Viac o nás

Preskúmajte viac

Kuchyňa

Kúpeľňa

Obývačka

Spálňa

Neváhajte a kontaktujte nás

Logo design-factory

Ľudia milujú pekné miesta,
my ich vytvárame.

Kontaktujte nás

Ďalšie zaujímavosti zo sveta design-factory

Kuchyne Nolte pre rok 2023 v spolupráci s design-factorydesign-factory
23 októbra, 2022

Kuchyne Nolte – Inovácie pre rok 2023

Hlavný zámer tohto roka najviac vystihuje slogan Nolte by nature. Práve príroda prináša tie najkrajšie farby a najpôsobivejšie štruktúry, ktoré sa stali inšpiráciou pre inovácie. Vďaka ním vám kuchyňa, či…
design-factory
27 júna, 2022

Nové riešenia interiéru, inovácie v roku 2022

Naše interiérové štúdio design-factory sa nachádza v tesnej blízkosti vlakovej stanice v meste Holíč na západnom Slovensku, len pár kilometrov od hraníc s Českou republikou. Z Bratislavy a Brna vám…
Biela kuchyňa má neskutočne veľa podôb. Prispôsobí sa každému štýlu. Vie byť dominantná, ale i jemná a romantická.design-factory
24 júna, 2022

Biela kuchyňa. Nestarnúci trend. Ikona

Prispôsobí sa každému štýlu. Vie byť dominantná, ale i jemná a romantická, oslňujúca, moderná, minimalistická, elegantná, či prirodzene útulná. Hodí sa do každého priestoru. I v tých úzkych a menších pôsobí krásne a veľkoryso. Biela…

Naplánujte si s nami schôdzku

O nás

Kuchyne

Interiér

Netradičné

© Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

Built with ❤️ by Vladis

© Copyright 2020 design-factory s.r.o.

Built with ❤️ by Vladis