Nové riešenia interiéru,
inovácie 2022.

Nové riešenia interiéru, vďaka ktorým je život jednoduchší a krajší.

Urobiť z domova útulné a pohodové miesto je celospoločenským trendom, ktorý sa v neposlednom rade v posledných mesiacoch stáva čoraz dôležitejším. Trend, ktorý inšpiruje našich dizajnérov k rozvoju všestranných a zladených nápadov pre celú domácnosť.

Naplánujte si s nami stretnutie priamo v našom showroome

Navštívte náš showroom v Holíči, kde môžete na vlastné oči vidieť naše kuchyne, vzorky materiálov, dekorov i ďalších komponentov. Ukážeme a vysvetlíme vám ako prebieha celý proces objednávky kuchyne na mieru.

Naše interiérové štúdio design-factory sa nachádza v tesnej blízkosti vlakovej stanice v meste Holíč na západnom Slovensku, len pár kilometrov od hraníc s Českou republikou. Z Bratislavy a Brna vám cesta zaberie približne hodinu.

Vchod do nášho štúdia sa nachádza z boku budovy, po pravej strane. V okolí sa sú umiestnené smerové tabule, ktoré vás bez problémov dovedú až k našim dverám. Pokiaľ si chcete byť istý, tak nie je nič jednoduchšie, ako si naplánovať trasu pomocou GPS navigácie vo vašom telefóne.

Navštívte nás

Prejsť na kontakt

Navštívte nás

Prejsť na kontakt

Nezáväzná kalkulácia zdarma, stačí ak nám zašlete pôdorys a potrebné informácie.

Ľudmila Machálková
Všeobecné dotazy
+421 908 723 183
machalkova@design-factory.sk

Milica Mikitková
Interiérová špecialistka
+421 905 535 441
kuchyne@design-factory.sk

Máte záujem o kuchyňu? Pošlite nám pôdorys a my vám vypočítame cenu.  Podporované formáty: cad, jpg, png, pdf, ai, svg a jpeg. Max. 10MB súbor. Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobních údajov. Polia s * sú povinné.

  Naplánujte si s nami schôdzku

  O nás

  Kuchyne

  Interiér

  Netradičné

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

  Built with ❤️ by Vladis

  © Copyright 2020 design-factory s.r.o.

  Built with ❤️ by Vladis