Biela kuchyňa.
Nestarnúci trend. Ikona

Biela kuchyňa má neskutočne veľa podôb. Prispôsobí sa každému štýlu. Vie byť dominantná, ale i jemná a romantická.

Kuchyňa je kúskom z nás. Odráža náš štýl, spôsob života i naše pocity. Je poskladaná ako mozaika, do ktorej zapadne každý člen rodiny. Mala by byť jedinečná, ale i prispôsobivá a tvárna. Presne taká je biela kuchyňa.

Biela kuchyňa má neskutočne veľa podôb.

Prispôsobí sa každému štýlu. Vie byť dominantná, ale i jemná a romantická, oslňujúca, moderná, minimalistická, elegantná, či prirodzene útulná. Hodí sa do každého priestoru. I v tých úzkych a menších pôsobí krásne a veľkoryso.

Biela nikdy neomrzí.

Je úžasne a ľahko kombinovateľná. Preto nikdy nebude nudná. Pridajte k nej doplnok, detail, farebný akcent a bude vždy iná, vždy jedinečná.

Len dobré veci vydržia.

Preto u nás nájdete len kuchyne od nemeckých výrobcov. Ich dominantou je kvalita, funkčnosť a precíznosť. Nie všetko dobré musí byť len drahé. Kuchyne ponúkame v širokej škále – od základnej úrovne, cez vysoko kvalitné pre širokú strednú triedu, až po dômyselné projekty kreatívnych dizajnových kuchýň. Dobrú kuchyňu vám tak môžeme vyskladať, i keď ste limitovaní rozpočtom.

Kuchyňa je vždy tak dobrá ako je dobrý projekt.

Obráťte sa na nás a pripravíme vám projekt, šitý na mieru, kde každý detail krásne do seba zapadne. Kde sa funkčnosť skĺbi s dizajnom a realita naplní vaše očakávania.

Biela kuchyňa má neskutočne veľa podôb. Prispôsobí sa každému štýlu. Vie byť dominantná, ale i jemná a romantická.

Jemná biela z programu PLUS v kombinácii s dizajnom dreva.

Chcete, aby kuchyňa pôsobila prirodzene a  vniesla do vášho domova kúsok prírody? Skombinujte soft mat bielu s motívom dreva. Vytvoríte nadčasovú kuchyňu s krásnym a praktickým dizajnom. Čelá z vrstvenému materiálu PLUS s Antifingerprint povrchom vám zaručia, že po vašich prstoch nezostane ani stopa a kuchyňa sa bude veľmi ľahko udržiavať. Varenie v nej bude tak skutočným potešením.

Biela kuchyňa má neskutočne veľa podôb. Prispôsobí sa každému štýlu. Vie byť dominantná, ale i jemná a romantická.

Kuchyňa, ktorá zažiari. Biela s vysokým leskom NOVA LACK.

Preferujete trend uprataného a čistého vzhľadu kuchyne s veľkými plochami?  Inšpirujte sa programom NOVA LACK v prevedení bielej s vysokým leskom a vaša kuchyňa nezostane nikým nepovšimnutá.

Čisté línie, minimalistický, moderný dizajn. Skombinujte ju so svetlými stenami a doplnkami a podtrhnete jej eleganciu, krásu a noblesu. Naopak, ak k nej pridáte tmavé materiály pracovnej dosky, či políc a doplníte integrovaným osvetlením, získate efektné, kontrastné prostredie, v ktorom sa nikdy nebudete nudiť.

Biela kuchyňa má neskutočne veľa podôb. Prispôsobí sa každému štýlu. Vie byť dominantná, ale i jemná a romantická.

Jedinečnosť, originalita, kontrast. Kuchyňa GLAS TEC PLUS.

Ak neradi kráčate s davom,  vyberte si bielu kuchyňu z programu GLAS TEC PLUS vo vysoko kontrastnom bielo čiernom prevedení.  Je skutočnou pastvou pre oči, odrazom individuality.

Kuchyňa plná vychytávok s kvalitnými čelami z pravého skla, dizajnovými presklenými dvierkami s hliníkovým rámom v čiernej matnej, čiernymi úchytkami MatrixArt. Zakomponujte do nej  moderné LED osvetlenie a prispôsobíte si ju kedykoľvek svojej nálade. Rýchlo a komfortne, pomocou diaľkového ovládania, či mobilnej aplikácie.

Biela kuchyňa má neskutočne veľa podôb. Prispôsobí sa každému štýlu. Vie byť dominantná, ale i jemná a romantická.

Biela kuchyňa s farebným akcentom WINDSOR LACK.

Program WINDSDOR LACK je ukážkou prepojenia tradície s moderným životom. Je ideálnou voľbou pre milovníkov pokoja a vidieckeho štýlu.

Kombinácia bielej, trendových farieb a nostalgických prvkov, ako sú rímsy a profilované čelá, vytvára prirodzene krásnu a útulnú kuchyňu, ktorá sa stane skutočným srdcom domova.

Branislav Mikitka - dizajnér, vizionár a zakladateľ spoločnosti design-factory

Branislav Mikitka

Výraz ‚nedá sa‘ nepoznám, pre mňa neexistuje.
Branislav Mikitka – Vizionár, dizajnér a zakladateľ spoločnosti design-factory.

design-factory online logo

Sme online na Facebooku
napíšte nám kedykoľvek.

Napíšte nám

O nás

Tím ľudí z design-factory

design-factory zameriava na moderné interiéry, kuchyne na mieru, moderné kuchyne, interiérový dizajn, netradičné vybavenie interiéru, interiéry pre podnikanie, výstavné stánky a to všetko pod vedením interiérového dizajnéra Branislava Mikitku.

Viac o nás

Preskúmajte viac

Kuchyňa

Kúpeľňa

Obývačka

Spálňa

Neváhajte a kontaktujte nás

Logo design-factory

Ľudia milujú pekné miesta,
my ich vytvárame.

Kontaktujte nás

Ďalšie zaujímavosti zo sveta design-factory

Kuchyne Nolte pre rok 2023 v spolupráci s design-factorydesign-factorydesign-factory
23 októbra, 2022

Kuchyne Nolte – Inovácie pre rok 2023

Hlavný zámer tohto roka najviac vystihuje slogan Nolte by nature. Práve príroda prináša tie najkrajšie farby a najpôsobivejšie štruktúry, ktoré sa stali inšpiráciou pre inovácie. Vďaka ním vám kuchyňa, či…
27 júna, 2022

Nové riešenia interiéru, inovácie v roku 2022

Naše interiérové štúdio design-factory sa nachádza v tesnej blízkosti vlakovej stanice v meste Holíč na západnom Slovensku, len pár kilometrov od hraníc s Českou republikou. Z Bratislavy a Brna vám…
Biela kuchyňa má neskutočne veľa podôb. Prispôsobí sa každému štýlu. Vie byť dominantná, ale i jemná a romantická.design-factory
24 júna, 2022

Biela kuchyňa. Nestarnúci trend. Ikona

Prispôsobí sa každému štýlu. Vie byť dominantná, ale i jemná a romantická, oslňujúca, moderná, minimalistická, elegantná, či prirodzene útulná. Hodí sa do každého priestoru. I v tých úzkych a menších pôsobí krásne a veľkoryso. Biela…

Naplánujte si s nami schôdzku

O nás

Kuchyne

Interiér

Netradičné

© Copyright 2020 design-factory s.r.o., všetky práva vyhradené

Built with ❤️ by Vladis

© Copyright 2020 design-factory s.r.o.

Built with ❤️ by Vladis