TECHNICKÁ MIESTNOSŤ

EASY & CLEAN

Od tej doby, čo sa kuchyňa otvorila a stala sa centrálnym bodom domu, vyvstáva otázka:

„Kam s vecami, ktoré potrebujeme každý deň, ale ktoré nemá každý vidieť?“

Šikovné viacpodlažné byty v mestách alebo nové domy často nemajú žiadnu pivnicu a navyše kto dnes chce chodiť do pivnice prať, žehliť alebo skladovať zásoby?

Tak sme prišli na myšlienku multifunkčnej technickej miestnosti. Pritom nemyslíme len na odkladací priestor, ale aj na perfektne naplánovanú pracovnú oblasť pre starostlivosť o bielizeň, čistenie, predzásobenie a recykláciu. Priestor, v ktorom budete radi pracovať, a ktorý je zameraný a zladený s vašimi požiadavkami. V pravom slova zmysle tu forma sleduje funkciu a ponúka múdrejšie riešenia k téme vedenia domácnosti.

 

Katalóg Easy&Clean

TECHNICKÁ MIESTNOSŤ

VIAC PRIESTORU

Kam s tým všetkým? Máme pre Vás odpoveď: Skvelo premyslená a zorganizovaná multifunkčná miestnosť pre mnoho rôznych pracovných aktivít. Ponúka všestranné riešenia, ktoré poskytujů priestor pre všetko čo domácnosť potrebuje. Od vysokej skrine z úložným priestorom a tredienia bielizne po zásuvky na triedenie odpadu – na nič sme nezabudli.

Existuje riešenie pre všetko, dokonca aj v malom a obmedzenom priestore. Všetko je zorganizované a prispôsobené na pohodlnú prácu či už pri praní, čistení, uskladňovaní alebo recyklácii. O všetko je postarané.

TECHNICKÁ MIESTNOSŤ EASY&CLEAN

KONTAKTUJTE NÁS

Chceli by ste sa dozvedieť viac o riešeniach technickej miestnosti Easy&Clean? Neváhajte a konktaktujte nás pomocou formulára alebo nám zavolajte.

Design-Factory, s. r. o., Staničná 9, 908 51 Holíč, Slovenská Republika.

+421 905 720 744 - +421 908 723 183 - office@design-factory.sk

Pondelok až Piatok od 7:30 do 15:30.

Otváracia doba

Pondelok - Piatok. 07:00 - 15:30