Byt v paneláku! Aj ten môže byť originálny.

Niekomu sa jednoducho nechce starať o dom a aj napriek tomu chce bývať v zaujímavom interiéri. Zaujímavosťou v obývačke je predelenie časti krbovej od pracovnej dizajnovou priečkou s liehovým krbom, použitím veľkoformátovej tapety Manhattan. Vtip je v tom, že je to celé vlastne kulisa (miestnosť v miestnosti) Na žiadnom kúsku miestnosti nezostala viditeľná omietka, všetky inžinierske siete vrátane klimatizácie sa ťahali medzi obkladom a stenou. Rovnako je riešená spálňa. Rodinka mala obľúbený obraz (svadobný dar) – akt ženy, ku ktorému bol ušitý celý interiér. Výhodou bol čistý proces inštalácie (bez sadrokartónu a bez brúsenia). Všetko bolo vytvorené v dielni ako stavebnicové diely. V byte sa potom vlastne vyskladal interiér.

 

Design-Factory | Interiéry a kuchyne na mieru, podpora predaja
Design-Factory | Interiéry a kuchyne na mieru, podpora predaja

 

Ďalší byt.. v podstate moderný panelákový byt.

Prianím majiteľa boli pravé betónové dlaždice vyrobené na mieru, žiadna imitácia. Tie mali evokovať chladivý dojem. V lete mal z toho vyžarovať ten správny chladivý pocit a ten mal byť v kontraste s teplým orechovým drevom a striekaným bielim kombinovaným nábytkom. Všetky komponenty v byte, dokonca aj obraz a lampa boli absolútne na mieru a na zákazku vyrobené.

Byt sa zvizualizoval a všetko sedelo na chlp presne. Jedna betónová doska vážila približne 50 kg a privrtávaly sa do stien špeciálnymi vrtákmi pretože steny boli z monolitického betónu. Bolo to veľmi remeselne náročné.

 

Design-Factory | Interiéry a kuchyne na mieru, podpora predaja

Viac fotiek z relizácií interiérov nájdete v našej galérii.