Minulý týžden sa v Bratislave konal veľtrh nábytku MODDOM, na ktorom ste mali možnost vidiet stánok z dielne design factory, ktorý sme navrhli a vyrobili pre spoločnost Stadler Form Slovakia.

Na začiatku to boli len papierové výstrižky, ktoré sme presúvali na papiery a premýšlali nad tým ako celý koncept uchopíme tak aby na ploche 21m^2 bol dostatok priestoru na prezentáciu produktov a zároveň zázemie v podobe barového pultu.

Priestoru nebolo skutočne velmi veľa ale napokon sme vymysleli koncept, ktorý pozostával z jednotlivých blokov o rozmere 50x50cm, 25x50cm, ktoré nám umožnili vytvoriť pravidelný a rovnomerný priestor na celej ploche stánku. Bloky boli v rôznych výškach tak aby produkty, ktoré boli umiestnené v zadnej rade boli tiež dobre viditelné.

Pod poličky, na ktorých boli jednotlivé produkty umiestnené sme vložili medzikus, ktorý vytváral dojem, že sa poličky vznášajú. Barový pult sme navrhli do písmena L aby vzniko zázemie, ktoré slúžilo ako aj priestor pre reklamné predmety a ostatné veci, ktoré by inak kazili dobrý dojem pokial by boli na viditelnom mieste. Dominantnú bielu farbu doplňovala podlaha a poličky v dekore Dub Bruno, ktorý sme umiestnili aj na prednú stranu barového pultu aby sme rozbili velkú bielu plochu.

Celý stánok sme sa snažili urobiť v duchu minimalizmu, čistého designu a aby pôsobil zaujímavo ale zároven zaujal svojou jednoduchosťou. Tomuto všetkému predchádzalo pár týždnov príprav počas, ktorých sme ladili 3D vizualizácie tak aby presne odpovedali tomu čo zákazník od realizácie očakává a to sme aj do posledného detailu splnili.

U nás v design factory kladieme doraz na detaily, ktoré keď sa spoja tak vytvoria dokonalý výsledok, ako tomu bolo aj v prípade stánku pre spoločnost Stadler Form Slovakia.

A čo sme získali mimo iné za túto dobre odvedenú prácu? Vďaka aktívnej prezentácii stadler form slovakia, aj peknú prezentáciu nášho diela na televíznych obrazovkách.

Viac fotografií stánku spoločnosti Stadler Form Slovakia nájdete na tomto odkaze do našej galérie realizácií.