Stadler Form

Stadler Form

Od výstrižkov až do televízie.

Minulý týžden sa v Bratislave konal veľtrh nábytku MODDOM, na ktorom ste mali možnost vidiet stánok z dielne Design-Factory Holíč, ktorý sme navrhli a vyrobili pre spoločnost Stadler Form Slovakia.

Na začiatku to boli len papierové výstrižky, ktoré sme presúvali na papiery a premýšlali nad tým ako celý koncept uchopíme tak aby na ploche 21m2 bol dostatok priestoru na prezentáciu produktov a zároveň zázemie v podobe barového pultu.

Priestoru nebolo skutočne velmi veľa ale napokon sme vymysleli koncept, ktorý pozostával z jednotlivých blokov o rozmere 50x50cm, 25x50cm, ktoré nám umožnili vytvoriť pravidelný a rovnomerný priestor na celej ploche stánku. Bloky boli v rôznych výškach tak aby produkty, ktoré boli umiestnené v zadnej rade boli tiež dobre viditelné. Pod poličky, na ktorých boli jednotlivé produkty umiestnené sme vložili medzikus, ktorý vytváral dojem, že sa poličky vznášajú. Barový pult sme navrhli do písmena L aby vzniko zázemie, ktoré slúžilo ako aj priestor pre reklamné predmety a ostatné veci, ktoré by inak kazili dobrý dojem pokial by boli na viditelnom mieste. Dominantnú bielu farbu doplňovala podlaha a poličky v dekore Dub Bruno, ktorý sme umiestnili aj na prednú stranu barového pultu aby sme rozbili velkú bielu plochu.

Celý stánok sme sa snažili urobiť v duchu minimalizmu, čistého designu a aby pôsobil zaujímavo ale zárověn zaujal svojou jednoduchosťou. Tomuto všetkému predchádzalo pár týždnov príprav počas, ktorých sme ladili 3D vizualizácie tak aby presne odpovedali tomu čo zákazník od realizácie očakává a to sme aj do posledného detailu splnili.

U nás v Design-Factory kladieme doraz na detaily, ktoré keď sa spoja tak vytvoria dokonalý výsledok, ako tomu bolo aj v prípade stánku pre spoločnost Stadler Form Slovakia.

A čo sme získali mimo iné za túto dobre odvedenú prácu? Vďaka aktívnej prezentácii Stadler Form Slovakia, aj peknú prezentáciu nášho diela na televíznych obrazovkách.

Klient
Klient Design-Factory
Categories