River Park – Oblúky a BII GLASS

River Park – Oblúky a BII GLASS

Už po piaty krát sme mali tú česť dotvoriť priestor a prispieť k dizajnu bytu na prestížnej adrese v River Parku, v Bratislave. Zadanie znelo jasne – vytvoriť kompaktnejšie riešenie bytu v štýle skrytých vstupov stien a nik. Ako už tomu býva zvykom, jednalo sa o úlohu ako stvorenú pre nás.

Požiadavka trendového a štýlového dizajnu bytu odpovedajúceho dnešnej dobe bola samozrejmosťou. Pre docielenie požadovaného efektu sme pri tvorbe interiéru zvolili kombináciu prírodného dubu a matného bieleho povrchu. Pri renovácií našiel uplatnenie aj náš obľúbený prvok – oblúk.

Napriek počiatočným obavám z toho, ako oblúk zapadne do kontextu zvyšku bytu, bol výsledok pôsobivý. Oblúk sa vyníma hlavne v spálni, kde sa nám podarilo výrazne zmäkčiť priestor. Oblúk v spálni naviac príjeme ladí s obývačkovým traktom, kde totožný prvok dominuje.

Klient si ďalej vyžiadal inštaláciu nášho skla BII Glass, ktoré sme zakomponovali do sprchového kútu, zásteny kuchynskej linky a do spodnej časti linky v mieste, kde sa nachádza stôl. Sme radi, že nám mladá rodina plne dôverovala a celý proces od návrhu interiéru až po realizáciu dizajnu nechala na nás.

Categories