DESIGN FACTORY

MAJSTRI VO VÝROBE

Design Factory je veľa rokov úspešne pôsobiaca spoločnosť v oblasti interiérovej architektúry a dizajnu. Programovo sa formovala s cieľom vytvoriť novú kreatívnu základňu pre podporu a rozvoj dizajnu a architektúry nadčasových hodnôt na Slovensku.

Pohybuje sa vo svete prvotriednych technológií spracovania dreva, plastov, hliníka, vákuového tvarovania, ohýbania, dokonalých povrchových úprav, striekania a polepov. Design Factory pod vedením dizajnéra Branislava Mikitku je výrobcom atypických interiérových prvkov, ktorý vyvíja nové a originálne spôsoby prezentácia tovaru a prvky potom prenáša a aplikuje aj do interiérov predajní.

O dodávkach nadčasových designov interiérových prvkov sa mohli za roky pôsobenia spoločnosti presvedčiť značky ako Samsung, Panasonic, Sony, iRobot, J&T, Guess, Lindt, Whirlpool, Wella, Heineken, Pilsner Urquell, Pepsi Cola, Hudy, Microsoft a mnoho ďaľších.

25
Rokov
skúseností
24
Členný
tým
1000
a viac
dokončených projektov

HISTÓRIA DESIGN FACTORY

SME TU PRE VÁS OD ROKU 1992

Rok 1992

Vznik spoločnosti BM Studio Design

Vznikli sme ako reklamná agentúra pod názvom BM Studio Design. Špecialozovali sme sa grafiku a grafický design. Naše práce zdobili karosérie áut, výklady predajní ale aj reklamné plochy bilboardov. BM Studio Design bolo na vzostupe.

Rok 1998

Špecializácia na polygrafickú tvorbu

Reklamná agentura bola na vzostupe a postupne sme sa začali špecializovať na polygrafickú tvorbu, umelecké fotografie a tvorbu obalov. Zakúpili sme technológiu na výrobu a balenie darčekových blistrových obalov s následným balením.

Rok 2000

Do nového tisícročia s novou technológiou

Do nového milénia sme prišili s technológiu na spracovanie plastov, dreav a hliníka, technológiu na výrobu nábytku a rozšírili sme tlačiarenskú technológiu. Výroba sa začína orientovať na podporu predaja, POS/POP na predajné priestory a výstavné stánky.

Rok 2015

Nové komplexné technológie

Disponujeme komplexnou technológiou v odbore a pri realizácii vaších plánov sme plne sebestačný. V roku 2015 pôsobíme na trhu Slovenska, Česka a ostatných krajín sveta. Naša produkcia putovala aj do Arabských Emirátov, Japonska, Číny či U.S.A..

Rok 2017

Design-Factory v novom kabáte

Pripravili sme pre vás novú webovú prezentáciu, ktorou vám chceme lepšie priblížit našu firmu. V súčastnosti sa Design-Factory zameriava na výrobu nemeckých Kuchyní Shuller, návrh a výrobu interiérov, predajní a POS/POP médií.

NAHLIADNITE DO DESIGN-FACTORY

MAJSTRI Z VÝROBY

DESIGN FACTORY

NAŠI KLIENTI

Počiatky firmy Design Factory sa viažu už k roku 1992, kedy sa BM štúdio zaoberalo oblasťou výroby 2D a 3D reklamy, teda predmety na podporu predaja (POS a POP) stojany, reklamnými nosičmi, svetelnými boxy, vitrínami atď.

V priebehu 25 rokov Design Factory oslovilo veľa klientov a firiem a značky ako Samsung, Panasonic, Sony, iRobot, J&T, Guess, Lindt, Whirlpool, Wella, Heineken, Pilsner Urquell, Pepsi Cola, Hudy, Microsoft a mnoho dalších.