Realitná kancelária Brothers Real pôsobí na realitnom trhu od roku 2010. S centrálou v hlavnom meste Slovenska – v Bratislave či pobočkou v Prahe poskytujeme novým, ale aj existujúcim klientom privátne kvalifikované služby v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností.

Nechceme byť ako iné realitné kancelárie – chceme byť viditeľne iní

Už 8 rokov si nás klienti vyberajú najmä preto, že svoje služby poskytujeme na nadštandardnej úrovni. Vďaka dlhoročným skúsenostiam na realitnom trhu môžeme našim zákazníkom poskytovať komplexné služby, spojené s finančným poradenstvom či právnymi službami na medzinárodnej úrovni, ktoré urýchľujú vybavovanie akýchkoľvek obchodov. Každú požiadavku klienta spracúvame individuálne, v čom sa prejavuje naša jedinečnosť a exkluzivita.

Profesionalita na prvom mieste

Svojich zamestnancov a Vašich predajcov si vyberáme zodpovedne – u nás je prvoradá profesionalita a ľudskosť. Nechceme, aby naša práca skončila pri podpise zmluvy. Chceme, aby sa k nám klienti vracali a neváhali sa na nás obrátiť kedykoľvek a kvôli čomukoľvek. Prístup, ktorý sme v našej realitnej kancelárii zaviedli, nás robí silnými a posúva nás vpred.

Nevadí, ak si z našej ponuky nevyberiete. Ktorýkoľvek realitný maklér Vám pomôže nájsť bývanie presne podľa Vašich predstáv. Tým, že sa zveríte do rúk našich odborníkov, šetríte svoj čas, ale aj peniaze.

Brothers Real

Exkluzívne nehnuteľnosti pre všetkých

Staráme sa o to, aby si z našej ponuky vedel vybrať každý. Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame, či už na predaj alebo prenájom, sú tie, za ktoré sa žiadny majiteľ či prenajímateľ nemusí hanbiť. Veríme, že čistý a pekný domov je presne to miesto, kde chce tráviť svoj voľný čas každý z nás, a preto ponúkame len to, za čím si naozaj stojíme. Kvalitu, dizajn, pekný priestor – jednoducho lásku na prvé odomknutie.  

Viac o realitnej kancelárii a Vašej správnej voľbe pri výbere bývania nájdete na webovej stránke www.brothersreal.com alebo na Facebooku

Brothers Real