PREDSTAVUJEME JEDINEČNÉ

DVOJITÉ SKLO BII GLASS®

BII GLASS® prináša nový rozmer v dizajne kuchýň, nábytku a interiérových prvkov zo skla. V jeho základnej produktovej rade sú použité materiály, ktoré sú testované na vysokú bezpečnosť a jeho unikátnosť spočíva v použití vložných, dizajnových materiálov, ktoré na našom trhu nie sú obvyklé.

Dnes je možné nájsť v ponuke niektorých firiem sklenenú kuchynskú zástenu, deliacu priečku v kúpeľni alebo v byte, ale máloktorý výrobca prináša nadčasový dizajn s 3D efektom, ktorý je použitý pri výrobe skla značky BII GLASS®.

Ak hovoríme o 3D, tak tento efekt sa nenachádza len vo vizuálnej časti finálneho skla, ale vyskytuje sa aj v laminačnej fólii, ktorá je použitá pri výroba skla značky BII GLASS®. Na výrobu je použitá nemecká laminačná fólia Evguard®, ktorá pri tepelnom spracovávaní vytvára 3D sieťovanie, čo znamená, že sa prepája nie len s materiálmi okolo seba (sklo, vložný materiál), ale vytvára prepojenia medzi molekulami v rámci fólie a to spôsobuje jej vyššiu životnosť, stabilitu a bezpečnosť.

 

Katalóg BII GLASS ®

NADČASOVÝ DESIGN

KVALITA A JEDINEČNOSŤ

Značka BII GLASS® vsadila na kvalitu a originalitu. Odpútala sa od štandardných vzorov, ktoré sa na trhu ponúkajú (rôzny typy potlače na sklo alebo jednofarebné sklá) a pustila sa do vzorov, ktoré majú hĺbku a štruktúru.

Skombinovali rôznofarebné sklo s textíliami a s použitím kvalitnej laminačnej fólie zabezpečia konečnému zákazníkovi stálofarebnosť a dlhú životnosť finálneho výrobku.

 

MÁTE ZÁUJEM O BII GLASS?

KONTAKTUJTE NÁS

Máte záujem o BII GLASS® do interiéru alebo chceli by ste ho ponúkať vo vašom štúdiu? Tím Design-Factory je pripravený Vám odpovedať na akýkoľvek dotaz. Neváhajte a konktaktujte nás pomocou formulára alebo nám zavolajte.

Design-Factory, s. r. o., Staničná 9, 908 51 Holíč, Slovenská Republika.

+421 905 720 744 - +421 908 723 183 - office@design-factory.sk

Pondelok až Piatok od 7:30 do 15:30.

Otváracia doba

Pondelok - Piatok. 07:00 - 15:30